А чоловічі водонепроникні штани? Є і такі!

478

Навіть самі мужні і бувалі туристи ( особливо бувалі … ) ніяк не хочуть в поході промокати. Але коли турист починає думає про це, у нього є тільки два шляхи: користуватися дідівськими методами, тобто одягати в подорож двоє штанів одночасно і ще одні носити з собою про запас, або заглянути в інтернет-магазин у пошуках спеціального одягу від дощу і води.

Туристичні штани нового покоління

Ні, це не означає, що якщо ви візьмете ці спеціальні штани з собою, дощ не піде. Це просто технології. Світ пішов вперед і тепер одягом теж займаються в лабораторіях. Виявляється тепер вже можна «Вийти сухим з води» ! Не дивуйтеся, є вже навіть водонепроникні шкарпетки, але це в іншій статті.

Коротко про деяких технологіях водонепроникності

Gore-Tex — технологія

Дуже багато виробників користуються цією мембранною технологією для виготовлення непромокаючої комфортної туристичної одягу. Взагалі Gore-Tex одяг має кілька різновидів – і легка компактна двошарова, і утеплена тришарова, і з внутрішньої тонкої підкладкою, і просочений водовідштовхувальним складом речовиною, і з наявністю мільярдів пір на квадратний сантиметр. Що характерно , розмір пір цієї мембранної тканини вивірений так, щоб не пропускати крапельку води зовні, але випускати пару і повітря.

Кожне це властивість призначене для різної потреби, часу року, погоди та інших кліматичних умов. Але в будь-якому випадку вона забезпечує сухість і комфорт. Не можна сказати, що цей максимальний комфорт, скажімо так — він оптимально можливий у складних умовах. Купити водонепроникні чоловічі штани можна в інтернет-магазині SportsTerritory!

Soft Shell — технологія

Чоловічі штани цієї технології Soft Shell найбільше люблять кататися на лижах. Тому що сніг їм не перешкода, вони тільки раді. Захистять людину від снігу, морозу, вітру і дощу. В таких штанях можна забути, що на вулиці зима, бо буде тепло і затишно. Soft Shell — це не мембранна технологія, структура цього матеріалу інша — багатошарова тканина , що складається з трьох шарів, кожен з яких виконує свою функцію.

Evapora — ще одна мембранна технологія

Мембранні штани з технологією Evapora мають важливу відмінну особливість: тканина має властивість зберігати форму, тягнутися, вона дуже гнучка і пружна, що дозволяє вільно рухатися. До того ж вона дуже зносостійка. Ці штани в основному носяться навесні, восени і навіть влітку. Чудові властивості мембрани забезпечують ідеальний мікроклімат та комфорт в різноманітних погодних умовах.

EVAPORA – сучасна тканина з мембранним покриттям водо – і вітронепроникна. Структура тканини випускає вологу і водяна пара назовні, уповільнює втрати тепла і служить бар’єром від холодного повітря ззовні. Тканина Evapora також захищає поверхню верхнього одягу від впливу опадів і вихлопних газів завдяки спеціальній обробці DWR-рідиною. Вологозахисні штани, які створені з використанням цієї технології дійсно захистять від будь інтенсивності опадів, легкий бриз і стійкий мусон ніяк не злякають ці штани.

На допомогу чоловікові або як не розгубитися в магазині

  • По-перше, перш ніж вибирати і купувати вологонепроникні штани , ви повинні точно знати в похід якої складності ви збираєтеся: сезон, тривалість, прогноз погоди, маршрут і наявність водних перешкод, рельєф і кліматичні умови на місцевості. Від цього залежить ваш вибір.
  • Швидше за все, універсальні штани на всі випадки життя знайти буде важко. Якщо ви збираєтеся на прогулянку в теплу погоду, штани повинні бути оснащені вентиляцією на зовнішній стороні стегон. І навпаки, якщо ви збираєтеся піти в мороз і холод, краще якщо мембранна тканина буде тришарова. І обов’язково потрібно спочатку надягати термобілизну.
  • Обов’язково дивіться на основні функціональні характеристики: водонепроникаемость і повітропроникність тканини. Словосполучення «непромокальні штани» говорить сама за себе. Захищати від води, ось що повинні робити ці штани. Багато туристів скаржаться на те, що їм жарко в мембранних штанях. Все це наслідки неправильного вибору. Не треба забувати про те, що вони повинні дихати. Чим вище показники повітропроникності і нездоланність, тим краще. Зрозуміло, що ціна буде трохи вище, але комфорт того варто. Купити водонепроникні чоловічі штани можна в інтернет-магазині SportsTerritory!

  • Дивіться мають водонепроникні штани додаткові деталі й конструкції, покликані збільшити зручність і практичність речі. Наприклад, щоб «коліна» не витягувалися, штани обладнують додатковими швами. До речі, в мембранної одязі всі шви проклеюють. Там де, брюки найчастіше протираються, повинні бути вставки з щільної тканини. Внизу штанин зазвичай вставляють липучки або мотузки, щоб затягнути їх за розміром. Звичайно, всі люблять кишені, тому краще, якщо вони мають надійну блискавку для збереження тепла і ваших речей.
  • І нарешті, те, що вам сподобалося потрібно Міряти! Ну або принаймні, точно знати свій розмір. Очевидно, що обтягуючі або сильно бовтаються штани будуть тільки заважати. Міряючи, присядьте. Відчуйте, стягує десь, не відкривається чи поперек.

Важливо! Ви будете ідеально екіпіровані якщо купите ще чоловічу водонепроникну куртку і водонепроникну трекінгове взуття, але спочатку почитайте про це в наших статтях

Варто нагадати, що водонепроникні штани – недешева штука. Потрібно їх берегти, іноді навіть думати про них у поході, щоб не протерти про камені, не пропалить біля багаття, взагалі не пошкодити. Купити водонепроникні чоловічі штани можна в інтернет-магазині SportsTerritory!