Аксесуари для фітнесу – необхідний інвентар для повноцінних тренувань

459

Спортивний інвентар для фітнесу – один з найбільш простих і швидких способів досягти бажаних форм. Кожен снаряд, будь то гантелі для фітнесу або хула-хуп працюють на вирішенням конкретної проблеми і активно тренують м’язи тіла.

По-справжньому повноцінні тренування неможливі без використання таких снарядів. Давайте розглянемо основні типи аксесуарів для спорту, які ви знайдете в спортзалі, чи зможете купити в інтернет-магазині SportsTerritory:

Пінний ролик для фітнесу

Цей інвентар призначений для тренувань у спортзалі, розминки, йоги, пілатесу. Використовуючи його, ви зменшуєте напруга м’язів під час інтенсивних навантажень. Ролик незамінний для тих, хто відчуває тимчасові або постійні проблеми зі спиною, але хоче продовжувати займатися спортом.

Пінний рол можна використовувати в спортзалі, для самостійного масажу та домашніх тренувань. Твердість ролика, зазвичай, маркується залежно від кольору: білі, м’які, чорні — найбільш жорсткі, зелені і сірі мають середню жорсткість. М’які ролики підходять новачкам, так вони чинить найменший тиск на тіло. Але, врахуйте, чим м’якше рол, тим швидше він деформується з-за частого використання і вологи від тіла.

Рада! Фітнес ролики не рекомендуються людям з шкірними захворюваннями, гиперподвижностью суглобів, а також тим, у кого проблеми з рівновагою і часті запаморочення, тому перед покупкою – проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Масажний ролик для фітнесу

По суті, це ролик, який поєднує дві функції – тренажера і масажера. Програми, розраховані на використання масажного ролу надають гарний вплив на зміцнення м’язів, підтримку силових параметрів тіла.

Конструкція-циліндр має спеціальну поверхню, яка при роботі нагадує вплив пальців і долонь масажиста. Ролик розслаблює напружені м’язи, розбиває «вузли» виникнення напруги.

Ролер для преса

Це один з найбільш простих тренажерів для преса, який не завадить навіть для домашнього фітнеса. Систематичні тренування з таким тренажером зміцнює черевні м’язи і ефективно опрацьовують косі і прямі м’язи живота.

Обруч для фітнесу

Гімнастичний хула-хуп – це обруч для схуднення з особливою конструкцією, яка сприяє максимально швидкому спалюванню калорій під час тренувань. Його можна використовувати як у спортзалі, так і купити обруч для схуднення в домашніх умовах. Крім того, цей універсальний тренажер добре впливає на поліпшення травлення.

Гантелі для фітнесу

Найпростіший набір гантелей 3 пари забезпечить різноманітність ваших домашніх тренувань і різну інтенсивність навантажень. Ідеально підходять для фітнесу будинку, пілатесу, йоги.

На відео приклад того, як можна виконувати вправи з цим тренажером:

Все це та багато іншого ви знайдете на сайті інтернет-магазину SportsТerritory!