Баскетбольні кросівки Adidas – супер результат!

496

Новітні розробки компанії Adidas в частині баскетбольної взуття часто пов’язані з іменами відомих баскетболістів. У «іменних» кросівках вони вигравали свої кращі матчі, і кожен раз дивували фанатів новими перемогами. Сьогодні «особи» Adidas – це професійні баскетболісти : Кевін Гарнетт, Трейсі Макгрейди, Тім Данкан, Ченсі Біллапс, Гілберт Аринас, Двайт Ховард і Дерік Роуз.

Звичайно, ці успіхи були обумовлені так само і використанням все більш витончених технологій і систем пошиття взуття. Розробники Adidas кожен раз домагаються все більшої легкості, маневреності і в той же час стійкості для баскетбольної взуття. Тому справжні цінителі баскетболу з трепетом очікують випуску нових моделей. Розглянемо кілька таких моделей:

Модель adidas T-Mac

Дана модель пов’язана з ім’ям одного популярного баскетболіста Трейсі МакГрэйди, більш популярного як Тімак . Оригінальна «Всезвездная» забарвлення і популярна в минулому легендарна концепція під назвою «Shell toes», що надає оформлення агресивності, створюють яскравий образ. А сама форма кросівок з «захованої» мидсолью і з потрійними вдавленням з боків ще не раз буде снитися всім фанам, хворим свого часу за цього чудового хлопця, бегавшего під першим номером.

Купити баскетбольні кросівки можна тут!

При пошитті цієї моделі використовується досить щільний, твердий і важкий матеріал. Ці кросівки досить важкі, проте вони відрізняються неймовірною зносостійкістю – потрібно сильно постаратися, щоб їх якось зашкодити. Технологія «Torshion», прекрасно справляється з можливими скручиваниями стопи. Разом з жорстким зовнішнім покриттям, розташованої збоку «Shell toes», вона практично не дасть стопі викрутитися, кросівки досить щільно прилягають до стопи.

_____________________________________________________________________

Midsole (мидсоль) — середня частина підошви. Вона розташована між підошвою (зовнішній шар) та верхній частиною кросівка. Складається з різних амортизаційних матеріалів. Найчастіше це EVA, SMEVA або PU. Дані матеріали можуть бути посилені за допомогою різних амортизаційних технологій, які часто приховані від людських очей.

Shell Toes — назва однієї із самих популярних ідей, застосовуваних фірмою Adidas. Суть концепції, дослівне назва якої – пальцевої каркас (або каркас для пальців), полягає в наявності додаткового покриття області пальців щільною гумою, що йде знизу вгору. Таким чином, область пальців віддалено стає схожою на стулку раковини морського гребінця .

Torsion — назва запатентованій технології фірми Adidas, що складається з пластичного матеріалу, розташованого в мидсоли в середній частині підошви. При ходьбі босоніж п’ята і передня частина стопи рухаються незалежно один від одного, що додає нозі стійкість на нерівних поверхнях. Впровадження системи Torsion® в конструкцію підошви дозволяє стопі зберігати цю природну здатність. В подовженому варіанті «променеві» елементи Torsion® проникають в передню частину підошви, забезпечуючи додаткову стійкість середньої частини стопи. У момент перекату система забезпечує обмежене обертання передньої частини підошви відносно п’яти і підтримує звід стопи, допомагає підошві пристосуватися до нерівностей поверхні і захищає стопу від вивихів.

_____________________________________________________________________

Модель Adidas Crazy 8

Adidas Crazy 8 — це перевидана версія популярних в минулому баскетбольних кросівок Adidas Equipment KB8 популярних в 1998 році. Багато чудово знають, що це сама перша модель іменних баскетбольних кросівок ще одного відомого гравця Кобі Брайанта, які закріпили себе, як одна з найпопулярніших моделей Adidas Kobe.

Стильне оформлення складають цікаві забарвлення і оригінальна система шнурівки. Відмінною особливістю моделі є її еталонна зносостійкість. Кросівки гнучкі, але в той же час відмінно тримають стопу, щоб вона не ковзала всередині взуття. Впевненість у кроках надає система Torsion®, що забезпечує обмежене обертання передньої частини підошви відносно п’яти і підтримує звід стопи.

Модель Adidas D. Rose

Adidas D. Rose — новинка в світі баскетбольних кросівок була розроблена при участі одного з найпопулярніших гравців чемпіонату NBA в сезоні 2010/2011 Дерріка Роуза. Існує вже декілька версій даної лінійки, кожна з яких відрізняється все більш покращеними характеристиками. Вже один тільки стильний дизайн цієї моделі відразу привертає увагу. Кросівки виконані з матеріалів преміум-класу та декоровані оригінальними лініями. Чорно-помаранчеві і чорно-сірі з червоною обробкою в двох варіантах виконання. Тваринний забарвлення надає відчуття жвавості, дикості, грації, вчиненого руху.

Окрім зовнішньої краси, кросівки володіють чудовими ігровими якостями, які забезпечені використанням новітніх технологій Sprintframe і SprintWeb . Ці технології були розроблені для одних із самих легких бутс в історії футболу — adiZero F50. Разом вони створюють ідеальний баланс легкості і підтримки. Враховуючи особливості рухів стопи спортсмена в баскетболі, кампанія Adidas вдало застосувала їх, і для створення баскетбольних кросівок.

_____________________________________________________________________

Технологія Sprintframe — це особлива конструкція підошви, обладнана ребрами жорсткості для надання додаткової поштовхової енергії, і лінією згину в передній частині підошви. Сверхупругий матеріал у шкарпетковій частині проміжної підошви сприяє більш ефективному відштовхуванню, створюючи максимальне зусилля в області носка. Технологія дозволяє знизити вагу, підвищити енерговіддачу й посилити почуття контролю.

Технологія SprintWeb – технологія зовнішнього покриття. Збільшує міцність і довговічність бутс. Пробеспечівает максимальну підтримку і повітропроникність Збільшує стійкість спортсмена при рухах вбік. Забезпечує стійкість при русі на швидкості. За рахунок обробки покращує контроль м’яча на швидкості.

_____________________________________________________________________

Модель Adidas Crazy Quick

Модель Adidas Crazy Quick поєднує в собі всі найкращі ідеї компанії в сфері баскетбольних кросівок. Цікавий дизайн нагадує взуття фантастичних героїв фільмів. Тонкі і плавні переходи кольорів доповнюють стильний спортивний спосіб.

Величезна перевага цих кросівок, яке оцінять знають гравці, це їх легкий вагу. Комфортні, вони водночас міцно тримають стопу, абсолютно не здавлюючи і не затискаючи її.

Модель виконана по технології Puremotion – це система нового покоління, яка містить у собі спеціальний шар зовнішнього покриття. Амортизація даних кросівок також знаходитися на вищому рівні. «Pure motion» (з англ., — чистий рух або просте рух). Порівняно з ранніми моделями бренду, кросівки Adidas Crazy Quick дійсно дозволяють відчувати природні відчуття під час гри.

Модель Adidas Isolation

Лінійка Adidas Isolation має в своєму складі як низькі, так і високі зразки. Випускаються в класичному стилі. Використовується система EVA, яка чудово справляється з функцією амортизації. Люди, які вибрали саме цю модель, говорять про неймовірний комфорт і м’якість кросівок, використовуються дихаючі матеріали, що створює відчуття польоту під час гри в баскетбол. Багато моделі також володіють системою Torsion® — для обертання передньої частини підошви відносно п’яти і підтримки стопи.

_____________________________________________________________________

EVA пластична суміш поліуретану і вініл ацетату. Це одна з найбільш поширених різновидів набивочного матеріалу, з якого складається середній шар кросівка (мидсоль). Цей матеріал значно м’якше, легше, краще і швидше згинається, до того ж вона стійкіші до зносу, ніж звичайний поліуретан. EVA являє собою традиційну технологію, основу основ, що послужила ідеєю для створення безлічі послідовників. EVA досить дорога технологія, застосовувана тільки в дорогих моделях.

_____________________________________________________________________

Adidas AdiZero Crazy Light 2

Adidas AdiZero Crazy Light 2 відрізняються супер легким вагою, тепер все — 261 грам. І є найлегшими баскетбольними кросівками на планеті! Завдяки останнім інновацій вони важать майже на 10 % менше своїх найближчих конкурентів. Над цими кросівками компанія Аdidas працювала більше двох років. Підбиралися спеціальні гнучкі надлегкі і в теж час міцні матеріали. Їх полегшували в усьому, аж до шнурків. Навіть шнурки зроблені з полегшених матеріалів.

Ось що говорить Джек Грей, менеджер з баскетболу в компанії Аdidas про успіх Adidas AdiZero Crazy Light : «Ми змінили умови гри, створивши найбільш легкі кросівки в історії баскетболу. А інформація, яку ми отримуємо від спортсменів, говорить про те, що легкість — це майже гарантія перемоги! Зараз дуже популярні і в тренді низькі баскетбольні кросівки, тому ми налагодили випуск низьких adiZero. Сьогодні цю модель носять всі, починаючи з гравців середньої школи і закінчуючи гравцями NBA. А серед сьогоднішніх зірок баскетболу низькі кросівки носять Дерек Фішер, ДеШоун Стівенсон, Нолан Сміт і багато інших».

У моделі використані всі новітні технології — нова тришарова аеродинамічна накладка SPRINTW, а також технологія зовнішнього покриття SPRINTWEB, підтримуюча вентиляцію і комфорт стопи і технологія «пружної пластини» SPRINTFRAME у створенні підошви. І в результаті були отримані найлегші баскетбольні кросівки !

Безумовно, компанії Adidas, як і раніше є чим здивувати своїх шанувальників. Яким треба готуватися, в майбутньому бути ще швидше, ще легшим та ще результативніше з баскетбольними кросівками Adidas!