Баскетбольні кросівки Reebok

344


Компанія Reebok пропонує не так вже багато моделей баскетбольних кросівок, проте кожна модель порадує високою якістю і рівнем комфорту. Технології, що використовуються для пошиття, прості, але надійні і довговічні. Стиль кросівок – оригінальна класика.

Ми пропонуємо вам розглянути найбільш популярні моделей баскетбольної взуття, які не залишилися без уваги найбільш відомих і майстерних майстрів гри в баскетбол:

1. Reebok The Question

Це продовження лінійки, присвяченої Аллену Айверсону. Гарні для гри як в залі, так і на вулиці. Амортизаційна система представлена технологією «Reebok Hexalite», а широка мидсоль зроблена з популярного матеріалу EVA.

Hexalite — назва традиційної технології від Рибок. В основі її — поглинаючий ударну дію матеріал, за своїм виглядом нагадує медові стільники. У шузах він найчастіше розташований в області п’яти. Активно застосовувався в спортивному взутті з середини і кінця 90х років. Приклад кросівок, що використовують дану технологію.

Однак з-за її товщини трохи знижено почуття корту. Добре підійдуть гравцям з широкою стопою, так як всередині кросівка досить багато місця з боків. Щільне шкіряне покриття і шнурівка дає можливість добре фіксувати стопу. Гідність цих кросівок в їх стійкості і довговічності. Стильний зовнішній дизайн нагадує про 80-90 роках минулого століття, коли ця модель була на піку популярності. Лінійка The Question пропонує своїм фанатам як низькі, так і середні баскетбольні кросівки.

Купити баскетбольні кросівки Reebok можна тут!

2. Reebok Answer


Баскетбольні кросівки для гри в залі, створені з участю ікони баскетболу Аллена Айверсона. Перші моделі були випущені більше 15 років тому і це були перші в історії кросівки з рідким гелем в підошов
ті, які «дозволять грати як Айверсон!». В пошитті використовувався протиударний матеріал, вбудований у чіп, що забезпечує високий рівень амортизації.

Новейшие технології «Reebok DMX I-pak» і «3D Ultralite» дозволяють говорити про високу якість моделей лінійки Answer:

 1. DMX I-Pak – це амортизаційна технологія, розроблена компанією Reebok і являє собою дворівневу систему захисту стопи від ударів. Повітряні освіта в устілці поглинають удари і в той же час дозволяють відчувати рухи.

2. 3D Ultralite — назву концепції, застосовуваної фірмою Reebok. Суть полягає в инжектировании комбінації з щільної гуми і EVA, яке робить непотрібним поділ підошви кросівок на її розділи мидсоль/ підошва.

Славляться ці кросівки і своїм класичним дизайном, комфортні і не натирають ногу. Чудове зчеплення з будь-яким ігровим покриттям. Найкращою моделлю цієї лінійки вважається Answer IV Mid.

3.Reebok Shaqnosis

Дана модель – посвята чудовому гравцеві Шакилу Онилу.

Створені для гри на вуличних майданчиках . Для гідного амортизації розробники також використовували подушку Hexalite в передній і задній частині стопи. Хороше зчеплення – розраховане для вуличних поверхонь, тому можна спокійно грати в будь-яку погоду. Зроблені з міцних матеріалів, однак вентиляція стопи залишає бажати кращого. Всередині кросівки дуже м’які і затишні, в той же час стопа надійно зафіксована і захищена від травм. Нестандартний ретро-дизайн приверне навіть найвибагливіших.

5. Reebok Buckets

Пошиті з різних видів матеріалів – це і натуральні (шкіра) і синтетичні, але все високоякісні. Радує гравців зчеплення з ігровим покриттям. Підошва виготовлена по технології DMXRIDE, що надає стійкості під час гри, а повітряні подушечки в устілці забезпечують прекрасний амортизуючий ефект. Відрізняє цю модель технологія MicroPerf для чудової вентиляції стопи. І звичний для компанії Reebok класичний стиль дуже красиво виглядає на нозі будь-якого гравця.

Як ми бачимо, модельний ряд баскетбольних кросівок бренду не так вже й великий. Але не будемо дивитися на кількість, адже всі моделі компанії Reebok зроблені якісно і на довгий час!