Бігові кросівки Риму — швидкий хижак

355

Puma це найвідоміша німецька компанія, яка спеціалізується на виготовленні спортивного взуття, одягу і аксесуарів. Була заснована в 1948 році в німецькому місті Герцогенаурах. Компанія виготовляє спортивне екіпірування під двома торговими марками: Puma і Tretorn. Також має дочірні відділення у Франції, США, Сянган, Швейцарії і Іспанії. Торгова марка Puma співпрацює з багатьма спортсменами світового рівня та і з багатьма спортивними організаціями.
Puma не перестає дивувати. З тих пір, як в 1948 році быстроногая пума стала самостійним хижаком у світі спортивного взуття і одягу, дизайнери цієї компанії працюють одночасно за двома напрямками — вони з’єднують моду і спортивну практичність.

Пропонуємо Вашій увазі кілька моделей Бігових кросівок Puma:

FAAS 300 V2 – швидкий ривок, впевнений фініш

Це полегшені бігові кросівки, призначені на короткі дистанції. Її основними особливостями є:

  • фіксація для стабільності передній частині стопи;
  • Вбудовані в підошві борозенки для більшої гнучкості;
  • Верх з дихаючого матеріалу;
  • Пружна гума еveride, розташована в передній частині підошви і призначена додаткової амортизації, а також зносостійка гума Evertrack в п’яткової області;
  • Устілка OrthoLite c антибактерицидну ефектом;

PUMA Mobium Elite – кросівки, підлаштовується під вас

PUMA Mobium Elite швидше за все можна віднести до мінімалізму. Дані кросівки легкі, спеціально створені для бігу. Як кажуть розробники, ідею вони запозичили від природи, а саме м’якості котячих лап і будови людської стопи.

Верх виконаний з безшовної сітки. Це дозволяє бігати без шкарпеток. П’ята м’яка, без жорсткої вставки. Шнурівка зі спеціальними стропами в середній частині ноги спеціально розроблена для поліпшення фіксації. Мидсоль (межподошва) виконана з EVA високої щільності, підметка так само виготовлена із спеціальної зносостійкої гуми, для більшої міцності і збільшення терміну служби кросівок. PUMA Mobium Elite, поєднуючи ці компоненти, робить взуття — працює в парі з вашими ногами!

Купити чоловічі бігові кросівки Puma можна тут!

Варто відзначити, що компанія робить великий акцент на технології. Кросівки Mobium Elite – це тільки перша серія. Надалі кампанія планує ще більше розширювати цю лінію взуття. Головними нововведеннями в технології Mobium є — Windlass Chassis, Mobium Band і Expansion Pods. Взаємодіючи разом, вони роблять біг більш природним, а відштовхування більш потужним!

Puma FAAS 250 Trail – швидкість на бездоріжжі

Трейловые кросівки Puma FAAS 250 Trail призначені в першу чергу для бігу по пересіченій місцевості.
Прототипом стала саме 250 модель, але для того, щоб підготувати її до умов суворого бездоріжжя, в конструкцію потрібно внести багато змін. Трейловые кросівки є особливим сегментом. До взуття цього типу пред’являються дуже жорсткі вимоги щодо безпеки. Крім того, кросівки зобов’язані мало важити, бути найбільш функціональними і комфортними. Виконати всі вимоги виявилося не так просто, однак фахівці Puma в нових FAAS 250 Trail доклали всіх зусиль, щоб наблизитися до ідеалу. Проміжна підошва EVA обеспечиваяет потужну амортизацію. Вона також посилена FAAS Ride LR технологією для плавного приземлення стопи.

Нові бігові кросівки Puma Bioweb Elite Fire&Ice

Перше, що кидається в очі при вигляді цих нових кросівок Puma, так це їх яскраві кольори і незвичайний дизайн. Однак це не завадить стати для вас відмінним інструментом для тренувань. Дизайн Puma Bioweb Elite Fire&Ice нагадує будову павутини,яку можна побачити у всіх деталях кросівок. Верх зроблений зі спеціальною технологією WebCage, яка дозволяє комфортно охоплювати стопу, а також збільшує еластичність і зменшувати вагу матеріалу верху. При виготовлення підошви застосовувалася технологія WebTech, що дозволяє знизити вагу кросівка і зберегти амортизаційні властивості підошви. Разом з легкістю підошва зберегла відмінну гнучкість і чуйність під час бігу.

Купити жіночі бігові кросівки Puma можна тут!

Мабуть, можна підвести підсумок і виділити головні характеристики взуття, на які робить наголос компанія:

1. Амортизація. Взуття створена для того, щоб забезпечити комфорт ступні, а також зменшити навантаження на організм, тим самим забезпечити більш довгий біг. Саме високу амортизацію взуття відповідає технологія PUMA e+CELL і iCELL

2. Стійкість. Взуття повинна бути не тільки зручною, але і щільно прилягати до ступні. Саме цей фактор також дотримується компанія Puma, впроваджуючи технологію пластикової вставки стопи. Завдяки їй, зменшується навантаження на ногу, зменшується ризик виникнення плоскостопості, рівномірно розподіляє вагу по декількох зон, що забезпечує більшу стійкість.

3. Міцність. Звичайно, всі ми хочемо, щоб наша взуття носилася настільки довго, наскільки можливо. І Puma не забуває про це. Постійні дослідження дозволяють випускати все більш і більш зносостійкі моделі взуття. А можливо це завдяки технологіям PUMA EverTrack, яка зміцнює підошву взуття, PUMA ToughTec відповідальна за зміцнення верху взуття, в залежності від її призначення.

Купити дитячі бігові кросівки Puma можна тут!

І все ж у чому головний секрет ? Що ж робить компанію Puma настільки популярною серед бігунів?

Це і сформовані традиції якості. І постійний розвиток, що виражається в безперервному впровадження новітніх технологій та широкому різноманітність моделей! Саме завдяки злиттю цих напрямків Puma і займає одну з лідируючих позицій на ринку спортивного взуття!