Бренд Adidas

358

Adidas — найбільший німецький виробник спортивного взуття і одягу Назва компанії походить безпосередньо з поєднання перших складів імені та прізвища одного з засновників кампанії братів Дасслерів — Адольфа Дасслера (Аді-Дас).Вперше, брати Адольф і Рудольф Дасслери справили на світло свої кросівки в 1920 році. Трохи пізніше, їх успіх превзошл їх найсміливіші очікування і вже у 1936 році на Олімпійських іграх відомий атлет Jesse Owens виграв 4 золоті медалі, будучи взутим в кросівки братів Дасслерів.

Після цього брати пішли кожен своєю доріжкою. Рудольф 1948 році заснував компанію Puma, а Адольф 18 серпня 1949 року зареєстрував компанію Adidas. Практично відразу ж в якості логотипу Adidas бере стали легендарними три смужки. Вони улюблені і впізнати по сей день.Але всесвітню популярність фірми Adidas приносить «Бернської Диво» — футбольний матч збірної Німеччини проти Угорщини, виграний німцями, взутими в кросівки цієї компанії.

Купити всі товари бренду Adidas можна тут!

В результаті подібного успіху Adidas стає одним з найбільших постачальників взуття для німецьких атлетів, а в 70-х досягає апогею своєї слави. Збірна Німеччини перемагає Голландії у фіналі чемпіонату світу з футболу. Інший фактор, що пояснює популярність одягу і взуття цієї компанії, полягає в підписанні угоди між Adidas і легендарним боксером Мухаммедом Алі.

У 1972 році Adidas уперше представляє свій новий логотип «трилисник». Це було приурочено до чергових Олімпійських ігор, що проходили в Мюнхені. Трилисник можна і зараз знайти на деяких моделях спортивного взуття. У 1972 році Адольф Дасслер вмирає, залишаючи бізнес дружині Кеті і спадкоємцям. Національна Асоціація Спортивних Товарів включила Аді в свій Зал Слави.

Новий менеджмент на початку 90-х трансформує компанію у всесвітній маркетинговий бренд, який рветься у світові лідери. У той же самий час з’явився ще один логотип компанії adidas Performance, присутній і донині на деяких товарах компанії. У 1996 році одягає і взуває 6000 олімпійців з 33 країн. Атлети одягнені і взуті в «Adidas» завойовують 220 медалей, включаючи 70 золотих, а продажі компанії зростають на 50%.

Сьогодні «особи» Adidas – професійні спортсмени: баскетболісти — Кевін Гарнетт, Трейсі Макгрейди, Тім Данкан, Ченсі Біллапс, Гілберт Аринас, Двайт Ховард, Дерик Роуз; футболісти – Девід Бекхем, Зінедін Зідан і багато, багато інших. Не так давно, компанія Adidas поглинула досить потужну корпорацію Reebok. Завдяки цій угоді, Adidas перетворилася на найбільшу міжнародну корпорацію, значно потіснивши на ринку спортивного одягу і взуття такого монополіста, як Nike.

http://www.adidas-group.com/en/ — офіційний англомовний сайт