Бренд Airwalk

398

Airwalk — легендарний американський бренд, історія якого нерозривно пов’язана з розвитком досочных видів спорту. Скейтери і серфери не хотіли використовувати для катання звичайні кросівки, а хотіли мати спеціальну, комфортне і красиве взуття, що відповідає їх вимогам. Створення в 1986 році у США бренд Airwalk швидко став лідером на ринку, так як продавав саме таку унікальну взуття для скейтбордингу, сноубордингу, серфінгу і BMXa.

Назва бренду — це назва одного з ранніх трюків, виконуваних на скейті. Першим скейтером, який став виступати за цей бренд, став відомий Тоні Хок. Зараз всі знають Тоні Хока — діти і дорослі, особливо ті, хто грає у популярну комп’ютерну гру «Tony Hawk Pro Skater», де він є головним героєм!

Першою продукцією фірми Airwalk були парусинові туфлі барвистою забарвлення. Таким чином, взуття Airwalk висловлювала якийсь протест проти буденності і сірості повсякденному житті суспільства. Адже в той час «екстремальний» скейтбординг це теж був своєрідний виклик суспільству. Після туфель, була випущена спеціальна замшеве взуття з твердою підошвою і високим верхом для катання на скейті. Досить широкі, стійкі й м’які кросівки і кеди цього бренду як не можна краще підходили для катання.

На початку 90-х, було запущено виробництво взуття для серфінгу, гірських велосипедів, сноубордингу, гоночних велосипедів. Після вдалої рекламної кампанії, рекламного агентства Lambesis, в 1993 році оборот склав 16 мільйонів, в 1994 році — 44 мільйони, а в 1995-вже 150 мільйонів! У 2004 році бренд був куплений компанією Collective Licensing International, яка займається ліцензуванням брендів і так само володіє такими марками як Airwalk, Vision Street Wear, Sims, Lamar, LTD snowboards, Genetic, Rage, Dukes, Skate Attack, Ultra Wheels.

Фірмових магазинів у бренду немає, він продається в мультибрендових мережах. Компанія часто допомагає і спонсорує скейтбордистів, за рахунок чого вся взуття і одяг Airwalk асоціюються з цим видом спорту. Слідом за Тоні Хоком, колись виступив за бренд, куртки airwalk носять багато підлітків, які захоплюються активним способом життя.

http://www.airwalk.com/- офіційний сайт Airwalk

http://www.collectivebrands.com/business-units/cli — офіційний сайт Collective Licensing International