Бренд ASICS

354

ASICS — японська корпорація, один з найбільших в світі виробників спортивного одягу та взуття, заснована в 1949 році. Назва компанії — це абревіатура «Anima sano in corpore sano», що в перекладі на російську мову означає «В здоровому тілі — здоровий дух». Компанія ASICS займається виробництвом і продажем спортивного одягу і взуття вже більше 60 років.

Серце компанії ASICS – це науково-дослідний інститут спорту в місті Кобе, в якому новітні розробки перетворюються в високофункціональну продукцію з ефектним дизайном. Розміщення смужок на боках кросівок ASICS® являє собою торгову марку корпорації ASICS і є зареєстрованою торговою маркою в багатьох країнах світу.

ASICS – це найкраще спортивне взуття! Компанія по праву займає 1 місце в Європі по продажах професійних бігових кросівок, 2 місце в Європі по продажах бігових кросівок. 3 місце в Європі з продажу спортивного взуття і 4 місце в Європі з продажу спортивного одягу.

ASICS є офіційним постачальником екіпіровки Федерацій Легкої атлетики Ірландії, Нідерландів, Італії, Словенії, Болгарії, Японії, Нової Зеландії, Південної Кореї, а також Федерацій Тріатлону Швейцарії, Німеччини та Японії. ASICS виступає спонсором найбільших марафонів в світі, таких, як Нью-Йорк, Токіо, Гамбург, Париж, Рим, серії жіночих змагань з бігу в Іспанії під назвою «Каррера де ла Мухер».

По всьому світу від Стокгольма і Риму до Нью-Йорка, Мельбурна компанія ASICS займає перше місце за кількістю учасників марафонських забігів, які віддають перевагу її продукції. Керівництво корпорації ASICS вважає, що один із способів досягти щастя і здоров’я — спортивні тренування, тому всебічно пропагує здоровий спосіб життя в XXI столітті і сподівається внести істотний внесок у здоров’я і щастя людей!

http://www.asics.com/en — офіційний сайт