Бренд Avia

385

Aviaамериканська компанія, що виробляє великий вибір якісних спортивних товарів, у тому числі і спортивного взуття. Світову популярність компанія Avia отримала завдяки популярній серії бігових кросівок.

Компанія Avia почалася в 1979 році з великого бажання її засновників надати професіоналам кращу спортивну взуття. За роки свого існування компанія Avia впровадила у виробництво велика кількість інноваційних технологій, більша частина яких знайшла свій подальший розвиток вже в інших фірмах. В першу чергу, це воістину легендарна технологія під назвою «Cantilever», що дозволяє не тільки зробити кросівки більш стійкими, але й поліпшити їх амортизаційні властивості.

Купити кросівки Avia можна тут!

З виходом технології «Cantilever», продукція компанії Avia набула так сказати «високотехнологічну ауру». А підписання контракту з плеядою молодих і перспективних гравців черговий раз тільки піднімало і без того високі шанси компанії на успіх. Пік популярності компанія Avia припав на 80-ті роки, коли з нею співпрацювала велика кількість професійних атлетів того часу, в тому числі і зірок баскетболу. Під маркою Avia в різний час грали такі відомі гравці, як Clyde Drexler, John Stockton, Jerome Kersey, Scottie Pippen, Robert Parish і Grant Hill.

В 1996 році права на компанію, перейшли до American Sporting Goods Corp. Саме після цього компанія почала свій шлях до відродження на ринку спортивної індустрії після деякого спаду. Компанія почала з виробництва продукції для бігунів.

Офіційний сайт компанії: www.avia.com

А в 2002 році перевидавши успішну в минулому модель Avia 830 (825) вона нагадала про себе і баскетболістам. Особливо раді поверненню на ринок Avia бюджетні гравці, так як якісні та високотехнологічні кросівки цього виробника за вартістю доступніше, ніж у інших брендів.