Бренд BALLN

379

Творець американського бренду BALL’N Родні Джетер завжди мав пристрасть до гри в баскетбол. Його компанія Ball’n існувала на ринку з 1993 року і досить успішно створювала спортивний одяг. У футболці даного бренду був відображений навіть чинний президент США Барак Обама.

Але одного разу Рідні Джетер побував на заводі по виробництву взуття і настільки захопився процесом, що захотів неодмінно створити свій бренд баскетбольної взуття.

У 2011 році в Лос-Анджелесі після багатьох років боротьби з «закриваються перед його носом дверима», його мрія про запуск взуттєвого бренду була досягнута. Знаменитий і екстравагантний баскетболіст Рон Артест став першим гравцем НБА , який став одягати баскетбольні кросівки BALL’N на ігри НБА.

Тому, що у маловідомих баскетбольних кросівок цієї фірми був свій головний козир – амортизаційна технологія під назвою d3o, яка забезпечує чудову амортизацію для ступень ніг і суглобів під час гри. « У цих кросівках я в змозі витримувати більш тривалі і важкі навантаження без будь-яких серйозних больових відчуттів і пошкоджень в ногах «, — сказав Рон Артест в інтерв’ю Los Angeles Times.

Ці недорогі кросівки вартістю $60 під час гри чудово підігнані, дуже зручні і комфортні на нозі. До всього іншого, вони легкі, стійкі і «біса іграбельні»!

BALL’N успадкував свою назву від вулиці і є брендом спортивного способу життя. Його цільова аудиторія – це молоді чоловіки і жінки у віці від 12 до 35 років. BALL’N покликаний обслуговувати повсякденне життя спортсменів скрізь, будь то тренажерний зал або дитячий майданчик або серйозні змагання. Купити баскетбольні кросівки BALL’N можна тут!

http://www.balln.com/en/ — офицальный сайт