Бренд British Knights

302


British Knights
, дослівно, Британські Лицарі – назва відомої в минулому взуттєвої компанії, що з’явилася на світ в Англії в 1980. В даний час це американський бренд зі штаб квартирою, розташованої в Нью-Йорку. Пік популярності компанії припав на початок 90-х років. У той час в кросівках цієї фірми грали багато відомі атлети, такі як Деррік Колман з New Jersey Nets і Ксав’єр МакДэниэл з New York Knicks.

Ходять легенди, що члени відомої в Америці банди «Crips» любили одяг і взуття фірми ВК. Так це чи ні, але очевидно одне — кеди British Knights уособлюють собою Дух вулиці. Це щось особливе, це навіть не явище, а ціла культура, яка становить абсолютно невід’ємну частину життя в сучасному місті. Якщо говорити про взуття, то стріт-культура передбачає носіння зручній і міцної взуття, яка підходила б на всі випадки життя. І таким взуттям є кеди British Knights.

Купити парусинові Кеди British Knights можна тут!

Для молодих та енергійних, активних і стрімких, спраглих пригод, не сидять на місці, прагнуть підкорювати нові вершини і розширювати горизонти — для всіх модний бренд British Knights створює свою зручну, міцну і стильну взуття, щоб можна було йти по життю легко і невимушено. Якісні матеріали кожної моделі, оригінальний дизайн в міському стилі і неймовірно зручність відрізняють кеди British Knights від безлічі інших, роблячи її однією з найулюбленіших марок молоді всього світу.

Чому саме вони? Якість, в поєднанні з невисокою ціною і зручністю, робить їх одним з найкращих продуктів для випробувань великим містом. Взагалі важко знайти більш універсальну взуття, ніж кеди. Проста конструкція і приємний дизайн роблять їх одночасно досить легкими для того, щоб ноги не втомлювалися від тривалих переміщень, і досить привабливими для того, щоб хотілося їх надягати кожен день.

Існує думка, що кеди – це літнє взуття, і воно помилково. Помилково тому, що кеди бувають не тільки з легких тканин, таких як текстиль або mesh (легка сітка), але і з шкіри та замші, що робить їх достатньо теплими для того, щоб носити велику частину року. Звичайно ж, в холодну зиму їх носити не варто, але до першого снігу дуже навіть комфортно.

https://www.bkfootwear.com/en/ — офіційний сайт

http://britishknights.com/ — у соціальних мережах

Кеди носять люди різного віку: молоді носять, бо круто і в тренді, а люди більш зрілі тому, що це зручно і надійно!