Бренд Calvin Klein

276

Келвін Кляйн народився (1942) і виріс в Нью-Йорку, США. З раннього дитинства він вмів малювати і шити різну одяг. Він стверджує, що вирішив стати модельєром у віці 5 років. Найбільший вплив на багатообіцяючу кар’єру Кляйна зробила його бабуся, яка і навчила його шити на швейній машинці. Перші моделі одягу Кляйн створив ще до того, як пішов у школу. Весь свій вільний час він проводив з голкою в руках, олівцем і аркушем паперу.

Закінчивши загальноосвітню школу, він вступив в Нью-Йоркську школу мистецтв і дизайну, де, щоправда, не увійшов до числа найуспішніших учнів. Ця обставина нітрохи не його не збентежило.

Під час навчання у Вищій Школі Мистецтва і Дизайну і потім в Технологічному Інституті Моди всі його зусилля були спрямовані на те, щоб стати модельєром і створити свою власну справу. Вдень він проходив практику в ательє, весь день розкроюючи костюми, а вечорами створював своє власне портфоліо. Це був один з найважчих періодів у його житті: грошей катастрофічно не вистачало, і щоб гаманець хоч іноді був чимось наповнений, Кляйну доводилося працювати вуличним художником.

Смуга невдач закінчилася, коли Кельвіна взяли на роботу в Нью-Йоркський центр одягу. Кілька років він ходив в підлеглих, а коли зрозумів, що вчителі більше нічому не можна навчити, вирішив розпочати власну справу. У 1968 році Келвін об’єднався зі своїм другом дитинства Баррі Щварцем і заснував свою власну компанію Calvin Klein Ltd. За Кельвіном була закріплена творча частина проекту — створення моделей одягу, а на Баррі покладені фінансові та організаційні питання.

Кельвін Кляйн отримав можливість творити і створювати. Він значно розширив асортимент одягу, який миттєво оцінили молоді люди. Їх зводив зухвалий і незалежний характер, який виявлявся у підібраних тканинах і фасонах, манері виконання та оформлення. Не було в одязі Calvin Klein награного пафосу, гламуру, все було гранично просто і лаконічно.

У 1968 році Келвін Кляйн запустив лінію чоловічих і жіночих пальто. З ім’ям, яке стало пробиватися в модні кола Келвін Кляйн розширився і почав свою власну лінію жіночого спортивного одягу. На початку 70-х завдяки витонченості і сексапільності жіночий одяг з маркою Calvin Klein завойовує все більшу увагу покупців, модної преси і керуючих магазинів. У 1974 році з’являються аксесуари і хутряні вироби Calvin Klein, ще через чотири роки дизайнер представляє першу чоловічу колекцію і, нарешті, знамениті джинси під своїм ім’ям.

У 1978 році з’явилася лінія Calvin Klein Jeans – одна з головних ліній бренду Calvin Klein. Її нерідко називають «джинсового» лінією, хоча крім одягу з деніму з логотипом Calvin Klein Jeans випускаються різні предмети чоловічого і жіночого гардеробу, які ідеально поєднуються з джинсами: майки та футболки, блузки і сорочки, туніки і кардигани, светри і піджаки, а також верхній одяг. Тим не менш, основна «фішка» лінійки Calvin Klein Jeans – вироби з катона. В першу чергу – джинси. Кельвін Кляйн був першим, хто створив дизайнерські джинси і вивів їх на світовий подіум . З них же почалася і логомания. Фірмовий логотип прикрашав кожну модель джинсів від Calvin Klein Jeans.

Джинси Calvin Klein Jeans мали звичайний крій, який ідеально підкреслював лінії силуету. Чоловічі моделі мали вільний, злегка широкий крій, жіночі відрізнялися більш вузьким, прямим кроєм. Важливо відзначити, що жіночі моделі джинсів Calvin Klein Jeans стали першими, які наочно демонстрували довжину і стрункість жіночих ніг. Втім, ця «родзинка» жіночих джинсів залишається незмінною.

На сьогоднішній день, модний будинок cK – це представництва в кожній країні, це мільйони магазинів по всьому світу, це вдячні шанувальники. Становлення, розвиток і набута популярність – це довгий шлях, який здійснила компанія. Грамотний підхід до кожної створюваної моделі, будь то джинси або очки, зробив свою справу, тепер немає жодної людини в світі, який би не знав, що таке Calvin Klein. Ексклюзивність, епатаж, яскравість фарб і зухвалі лінії, ось відмінні риси марки, саме вони допомогли компанії домогтися такого успіху і покликання у світовій fashion -індустрії.

Офіційний сайт — explore.calvinklein.com

В даний час досить складно зустріти людину, яка б не знала про існування всесвітньо відомого Будинку моди Calvin Klein , створений великим новатором у модному світі, – з ім’ям Кельвін Кляйн!