Бренд Campri

300


Заснована в 1960 році, британська фірма Campri спеціалізується на виробництві класичної та елітної екіпіровки, обладнання та аксесуарів для зимових видів спорту і, зокрема, для лижного. Протягом перших двадцяти років популярність Campri неухильно зростала, доки в 1980 році бренд не став самим продаваним брендом лижного одягу. Колекції Campri , починаючи від чобіт і лижних черевиків, і закінчуючи лижними куртками стали улюбленими серед самих багатих і знаменитих на всіх гірськолижних схилах Америки і Європи.

Тепер з більш ніж 50-річним досвідом роботи, бренд Campri має розгалужену мережу по продажу білизни, верхнього зимового одягу і взуття, туристичних черевиків і наметів, а так само обладнання для кемпінгів. Campri, відомий своїми модними гірськолижними аксесуарами, виробляє цілий ряд товарів високої якості та зносостійкості для дітей, жінок і чоловіків. Любителі зимових видів спорту завжди з великим інтересом зустрічають нові лінійки цієї британської кампанії.

Campri завжди використовує свій досвід, знання та інновації з метою розширення асортименту вироблених товарів. Серед них комфортні, міцні, «дихаючі» і непромокальні матеріали для одягу та наметів, черевики підвищеної амортизації, що забезпечують максимальну підтримку і зчеплення, а також термобілизна, зберігає ваше тіло сухим і теплим при будь самої суворої погоди, завдяки новим технологіям.

З цим брендом ви спокійно можете насолоджуватися зимовою природою, милуватися приголомшливими гірськими ландшафтами і з задоволенням і легкістю мчать по гірськолижних трасах, а про комфорт подбати Самргі.

Офіційний сайт http://store.campri.com/