Бренд Carlton

260

Компанія Carlton була заснована в 1946 році, і вже тоді виробляла екіпіровку для бадмінтону. Але до 1980-х років, Carlton не був провідним виробником бадминтоных ракеток, з перших позицій її витісняла більш успішна компанія Yonex.

Пізніше Carlton була поглинена компанією Dunlop Slazenger International Limited, яку у свій час придбав відомий англійський підприємець і мільярдер — Майк Ешлі, який заробляє свій стан, купуючи різні бренди і об’єднуючи їх у Brand Group. І це об’єднання поклало початок подальшого розвитку і просування бренду Carlton по шляху до успіху.

Акцент був зроблений на новітні технології, які розробляються спеціально створеному науково-виробничому центрі Carlton у місті Camberley в Англії!

З 2005 року приналежність фірми «Carlton» до числа лідерів по виробництву бадминтонной екіпіровки підтверджується її постійним рухом по шляху нововведень та інновацій. Ракетки «Carlton» поєднують в собі аеродинамічність профілю ракетки з доведеними до досконалості матеріалами і технологіями для досягнення максимальних ігрових якостей, які дозволяють контрольовано здійснювати як швидкісні атаки, так і блискавично захищатися, надаючи удару необмежену оптимальну силу.

У 2009 році, враховуючи численні вимоги і побажання провідних гравців в бадмінтон і використовуючи цей великі знання і досвід, Carlton представив бадминтонное спорядження та обладнання використовую системний підхід, впровадивши цілий ряд взаємозв’язаних інноваційних технологій. Що дозволило гравцям мати суттєві переваги перед суперниками. Крім того у виробництві пластикових воланів Carlton зараз теж зайняв лідируючі позиції і випускає їх більше, ніж будь-яка інша компанія.

Не менше уваги все це час кампанія приділяла і впровадженням нових технологій у створення одягу і взуття для гри в бадмінтон !

Кросівки Carlton спеціально створені для бадмінтону, вони зручні і травмобезопасності . У таких кросівок спеціально посилені ті місця, які відчувають найбільше навантаження при специфічних рухах бадминтониста. Покращений дизайн такої енергійної бадминтонной взуття дає можливість відчути комфортність ергономічної форми для ступні.

Купити одяг і взуття Carlton можна тут !

Лінія одягу AeroFlow для гри в бадмінтон кампанії Carlton також виконана за новими технологіями і включають в себе технологію підтримки комфортного мікроклімату – Coolfresh, яка забезпечує всмоктування і випаровування вологи і дозволяє шкірі дихати. Що в свою чергу дозволяє спортсмену зберігати холоднокровність і самовладання в екстремальних умовах напруженої боротьби.

Справді, можна сказати, англійський бренд Carlton – це філософія бадмінтону!

http://www.carltonsports.com/ — офіційний сайт