Бренд Crocs

284

Американська компанія Crocs — світовий лідер у виробництві інноваційної взуття сегмента casual для чоловіків, жінок і дітей пропонує на ринку кілька унікальних колекцій, які складаються з понад 300 моделей різних стилів.

Незвичайно легкий і неймовірно зручне взуття Crocs™ підходить для всіх випадків життя і будь-якого сезону. Кожна пара Crocs™ містить матеріал Croslite™ — запатентований інноваційний полімер, що проводиться по революційній технології. Завдяки даному матеріалу все взуття Crocs™ відрізняє м’якість, легкість у догляді, гігієнічність – все те, що є запорукою комфорту Ваших ніг.

Одного разу, три друга, з штату Колорадо США вирішили створити новий тип взуття. Вони були великими любителями вітрильного спорту, і кожен раз виходячи в море, вони розуміли, що єдине, чого їм не вистачає, це правильного взуття: зручним, не ковзає, не залишає слідів на палубі. І тоді вони придумали таку взуття самі. Вони знайшли канадську компанію, яка виробляла дивовижний полімерний матеріал. Він був м’яким, легким та неймовірно міцним.

Виявилося, що взуття з цього полімеру, згодом названого Croslite, дійсно відповідає всім поставленим вимогам. Вони купили права на даний матеріал і почали тестове виробництво взуття.

У 2002 році була зареєстрована торгова марка – «Crocs». Компанія була названа на честь крокодила, тому, що в профіль перша модель (Beach) дуже схожа на крокодилячу морду. Перша пробна партія з 200 пар була виставлена на Міжнародній виставці човнів «Fort Lauderdale Boat Show», де рекламувалася як звичайні м’які човнові туфлі, які не ковзають, не натирають ноги. 200 пар були розпродані за декілька годин.


Незабаром власники усвідомили, який потенціал таїть в собі їх винахід. Виявилося, що такі сабо люди готові носити не тільки на яхті, але і вдома, на вулиці, на роботі. Компанія почала активно розвиватися. У 2004 році Crocs купили канадську фірму Foam Creations, яка виготовляла для них полімер для взуття.
У 2005 році Crocs вийшла на європейський ринок. У 2007 році в Роттердамі Голландія був побудований величезний складський термінал, де зберігається готова продукція для всього європейського ринку. Зараз налічується понад 100 філій компанії «Crocs Inc» по всьому світу. У 2011 році річний обсяг продажів бренду досяг 1 млрд доларів США.

Компанія не стала зупинятися на виробництві сабо, в асортименті з’являються все нові і нові моделі і кольору. З’явилися маленькі аксесуари, якими можна прикрасити своє взуття. З’явилися витончені туфельки, тапочки, чоботи, кеди.

Продукція Crocs™ продається в 125 країнах. Кожен день мільйони шанувальників взуття Crocs™ по всьому світу насолоджуються досконалістю форми , функціональністю, універсальністю і позитивними емоціями, які дарує взуття Crocs™ на роботі, удома і на відпочинку.

Що чекає нас далі? Не відомо, але це щось інноваційне, веселе та зручне.

офіційний сайт :http://www.crocs.com/