Бренд DC Shoes

317

DC Shoes — американська компанія, що спеціалізується на виробництві взуття для екстремального спорту, скетбординга та сноубордингу, а також сноубордів, футболок, джинсів, шапок і курток.

У 1993-му році, коли компанія DC перебувала лише на стадії зародження, її засновники Ken Block і Damon Way поставили завданням кардинально змінити стиль скейтовой взуття і вивести скейтбординг на новий рівень.

Купити скейтера DC можна тут !

Кен і Даймон знали, які характеристики необхідні взуття, щоб забезпечити виконання складних трюків і відповідати унікальним вимогам скейтбордингу. Вони обидва каталися з самого дитинства, а молодший брат Деймон, Денні Уей (Danny Way) до цих пір є одним з кращих верт-скейтерів світу.

У 94-му році на кедах з’явилися захисні петлі для шнурків – це був лише маленький крок в історії взуття, але для скейтовой взуття це був цілий прорив. З цього невеликого нововведення починається активна діяльність компанії DC, спрямована на просування технологій і стилю в усьому, що вона робить.

Всі наступні роки засновники DC, будучи вірними своїм принципам, працювали з командою прорайдеров світового масштабу. У команду входили спортсмени практично всіх екстремальних напрямків: скейтери, сноубордисти, серфери, ВМХеры, мотокроссеры і навіть ралійні гонщики. Кожен прорайдером вносив свій внесок у розробку дизайну продукції DC, проектував іменні моделі і допомагав просувати бренд на світовому ринку. ,
Кращий показник того, як старанно і трепетно в компанії DC працюють над інноваціями в дизайні – це центр досліджень і розробок зимової продукції в Юті. Тут спортсмени, дизайнери і продукт-менеджери працюють разом, завдяки чому зимова продукція завжди залишається в лідерах сноубордного ринку.

Тим не менш, не варто забувати, що компанія DC зароджувалася як скейтерский бренд. В даний час DC вносить чималі внески в розвиток скейтбордингу, організовуючи такі потужні проекти, як основа величезного скейт-парку DC/Rob Dyrdek Skate Plaza. Компанія DC спонсорує про-райдерів від сноуборду скейтборда та BMX. На сьогоднішній день до складу скейтборд-команди входять Стів Берра, Кріс Коул, Роб Дюрдек, Джош Кэлис, Найджан Х’юстон. Міккі Тейлор, Майк Мо Капальді, Метт Міллер, Уес Кремери Денні Уей.

В результаті отримано взуття, спеціально розроблена для виконання складних трюків і сальто. З вулканізованої основою, яка дає хорошу амортизацію, в той час як гумові підошви забезпечують відмінне зчеплення таке взуття стає незамінною . Крім того, завдяки використанню ультра-Супер стійкого Suede верхнього матеріалу , вона зберігає свій зовнішній вигляд від сесії до сесії.

Купити всі товари бренду DC можна тут!

Восени 2010 року DC Shoes запустила власну колекцію повсякденного одягу DC LIFE collection. На сьогоднішній день DC являє собою бренд глобальних масштабів, що включає чоловічу, жіночу та дитячу скейтовую і лайф-стайловую взуття, а також сноубордичні черевики, дошки, одяг та аксесуари. Розробники DC залишаються вірними своїй задачі – робити революцію в усьому, за що вони беруться!

офіційний сайт : http://www.dcshoes.com/