Бренд Disney

417

Walt Disney Company(Disney) світовий лідер індустрії розваг, була заснована відомим мультиплікатором Уолтом Діснеєм в 1923 році. З тих пір Disney входить в десятку найдорожчих брендів світу. Компанія веде активну діяльність в 172 країнах і становить 1300 радіо і телевізійних каналів, які ведуть мовлення на 53 мовах. Штаб-квартира компанії Уолта Діснея і основні виробничі потужності зосереджені в підрозділі Walt Disney Studios (студія) в місті Бербанк, штат Каліфорнія, США.

Уолт Дісней, поза всяких сумнівів, був унікальною людиною. Він уміло поєднував у собі риси доброго казкаря і хорошого підприємця, грамотно балансуючи між своїми бажаннями і реальними можливостями. А тому не дивно, що створена ним компанія продовжує розвиватися і процвітати, напевно немає жодної дитини у світі , який не бачив мультфільмів Уолта Діснея.

Історія створення споживчих товарів Disney почалася в 1929 році з пропозиції помістити зображення Міккі Мауса на обкладинках дитячих альбомів для малювання. З тих пір ліцензійний відділ значно розширив асортимент продукції, яка присутня практично у всіх категоріях споживчих товарів, у тому числі виробництва дитячого одягу та взуття. The Walt Disney Company постійно співпрацює з найбільшими виробникам споживчих товарів у різних категоріях, включаючи Mattel, Hasbro, LEGO, Kimberley-Clark, Adidas, Tefal, Luminarc, Nestle, Procter and Gamble та іншими

Купити всі товари бренду Disney можна тут!

Взуття та одяг Disney

Успіх і великі прибутки в кіноіндустрії дали можливість компанії відкривати нові напрями в бізнесі — книгодрукування, телебачення, а потім і майстерні з пошиття дитячого одягу, взуття та аксесуарів.

Особливостями представленої дитячої колекції є те, що на кожному примірнику зображений герой діснеївського мультфільму. Мульти колекція дитячого та підліткового одягу Disney представлена наступними категоріями:

  • Футболки, виконані з тонкого 100% бавовни з зображеннями Міккі Мауса, каченя Дональда або інших персонажів Диснеївських мультфільмів. Асортиментний ряд містить моделі в різних кольорах і відтінках.
  • Толстовки і худі. Тепла дитячий одяг з капюшоном і довгими рукавами. Матеріал – 100% бавовна.
  • Плаття, нижня білизна, яскраві універсальні джемпера з натуральних тканин із зображеннями персонажів мультфільмів.

Одяг від Disney сертифікована і відповідає всім європейським екологічним і якісним стандартам. Улюблений всіма дітьми Міккі Маус став візитною карткою цієї торгової марки в будь сезонної колекції.

http://disney.com/ – офіційний сайт

З моменту заснування Walt Disney Company і структури, що входять до її складу, залишаються вірними своєму головному принципу — створювати виключно якісну продукцію, використовуючи багатющий досвід, накопичений за довгі роки успішної роботи.