Бренд Dunlop Sport

303

Dunlop — австралійська компанія має репутацію виробника спортивних товарів тільки відмінної якості, орієнтованих на щоденні тренування, для всіх членів сім’ї. Представники компанії стверджують, що їхня фірма вже давно не потребує широкої реклами на світовому ринку продажів, так як вироблені ними товари чудово поєднують в собі співвідношення ціни і якості.

Dunlop вийшла на ринок спортивних товарів в 1910 році, коли почала виробництво гумових м’ячів для гольфу на своїй базі в Бірмінгемі. Потім у 1924 році в Мельбурні на фабриці Dunlop були зроблені перші пляжні туфлі, які раніше називали тенісні туфлі або туфлі для бігу.

1932 року на виробництві Dunlop в Австралії виготовлялося вже 2 мільйони пар взуття в рік, з них близько 50% використовується в якості спортивного взуття. У 1939 році логотип компанії був розміщений на спортивного взуття для волейболу, новий лого був введений відомим тенісистом того часу Адріаном Квістом, який співпрацював з Dunlop. Спортивне взуття та екіпіровка для тенісу Dunlop стала популярною і улюбленою у кращих тенісистів на найближчі 40 років.

Назва фірми «Dunlop» давно стало синонімом професійної якості при проведенні турнірів в багатьох традиційних видах спорту. Наприклад, багато хто з переможців Вімблдонського турніру замовляють свій спортивний інвентар та одяг тільки від цієї популярної фірми. Те ж саме можна сказати і про гравців у крикет і про спортсменів-бігунах на довгі дистанції.

У 2003-му році бренд Dunlop Slazenger придбав відомий англійський підприємець і мільярдер Майк Ешлі і виклав за нього сорок мільйонів доларів. Тепер бренд Dunlop входить до складу цієї Групи «Brand Group» , в яку на ряду з них входять такі відомі спортивні бренди як Donnay , Karrimor і Kangol . Таким чином, Група «Brand Group» володіє правами на бренд Dunlop , який на даний момент має безліч філій по всьому світу.

Купити тенісні ракетки фірми Dunlop можна тут!

Але фірма «Dunlop» орієнтується у виробництві своєї продукції не тільки на прославлених чемпіонів, але і допомагає створювати майбутнє для початківців спортсменів, розробляючи зручні і комфортні у всіх відносинах аксесуари для тренувань. Сьогодні Dunlop є однією з найуспішніших торгових марок, під якою випускаються спортивні товари. Цей бренд пропонує одяг, взуття та інвентар для тенісу, гольфу, сквошу, бадмінтону, велосипедного спорту, а також обладнання для подорожей.

http://www.dunlop.com- офіційний сайт