Бренд Ecko Unltd.

472

Ecko Unltd. — американський бренд молодіжного одягу та взуття. Ecko Unltd. стала міжнародною компанією, що виробляє модний одяг, взуття та аксесуари. Компанія Ecko Unltd була заснована під час величезної популярності стилю хіп-хоп для молодого покоління, яке не знає кордонів. Моделі фірми не схожі одна на іншу, адже тут ви знайдете все: оригінальні дизайнерські рішення, вуличну моду, мотиви, взяті з активних видів спорту.

А все починалося з шести футболок і балончика фарби… Усього за кілька років аматорське виробництво, яке розташовувалося в гаражі, перетворилося в успішний бізнес з оборотом в 1 млрд. доларів в рік. Відома сьогодні у всьому світі марка одягу з логотипом носорога була заснована в 1993 році дизайнером Mark Ecko. Сьогодні Ecko Unlimited розробляє естетику, яка відображає по справжньому глобальний стиль життя.

Бренд Ecko Unltd. виробляє безліч модного одягу, включаючи шорти, толстовки, термобілизна, футболки. Пропонує класичні елементи одягу, модні і зручні. Ecko Unltd. виготовляє футболки зі стовідсоткового бавовни, а зимову верхній одяг із тканини з додатковою міцністю із суміші поліестеру і бавовни. Ecko Unltd. Пропонує широкий вибір моделей. Футболки взагалі поза конкуренцією. Щоб виглядати більш витончено, зупиніть свій вибір на футболки з принтами, які доступні в різних кольорах і виконання, і за доступними цінами.

Ecko Unltd. є серйозним брендом, який також пропонує кросівки, сорочки-поло, толстовки, спортивні куртки для молодого покоління. Продукція компанії нерозривно пов’язана з молодіжною культурою і хіп – хопом. Це неймовірна суміш активного способу життя, вуличної моди і культури шанувальників відео ігор.

Ecko – знакова марка, створена для сьогоднішніх модно-орієнтованих молодих людей. Ecko Unltd відомо у всьому світі своєю співпрацею з такими партнерами, як: Playboy, the NFL, the NCAA, Альфред Хічкок, Джимі Хендрікс, Марвел Комікс і Брюс Лі та іншими.

Бренду вдається залишатися єдиним у своєму роді і при цьому тримати руку на пульсі подій і слідувати модним тенденціям!

Офіційний сайт компанії Ecko Unltd. — http://www.eckounltd.com