Бренд Everlast

512

«EVERLAST» — лідируючий американський бренд у світі боксу і стоїть в одному ряду з найбільш процвітаючими марками в області виробництва спортивних товарів та одягу. Одяг та екіпіровка «Everlast» сталі «Choice of Champions».

Марка «Everlast» була зареєстрована в 1910 році Якобом Голомб в Бронксі, Нью-Йорк для фірми, що виробляє спорядження для плавців. Сімнадцятирічний Якоб Голомб, син кравця і завзятий плавець, звернув увагу на дуже низьку якість використовувалися в той час костюмів для плавання. Вони ледве витримували один сезон. Молодий Голомб розробив і почав робити плавальні костюми, які гарантовано служили цілий рік. Він з гордістю назвав їх «Everlast» — «Вічні». І хоча костюми його не були вічними, назва компанії витримало випробування часом. У наступні роки Голомб розширив компанію до невеликого відділу по пошиттю цілої лінії спортивного одягу.

В 1917 році молодий боксер Джек Демпсі ввів Голомба і «Everlast» світ боксу! Демпсі попросив Голомба зробити йому захисний шолом, який зміг би витримати 15 раундів і інтенсивні тренування, і Голомб спроектував для нього пробну модель. У 1919 році Демпсі, виступаючи в рукавичках, зроблених для нього Голомб, завоював звання чемпіона світу з боксу у важкій вазі. З тих пір «Everlast» став головним постачальником спорядження для боксу по всьому світу.

У 1925 році Голомб розробив спортивні шорти з поясом в заміну спортивних трусів з шкіряним ременем, які в той час боксерами. Нові шорти стали неймовірно популярними. Тепер такі шорти називають «боксерськими» і використовувалися для тренувань і професійних боїв багатьма великими боксерами, в тому числі і легендарним Мухаммедом Алі. А марка «Everlast» стала справжньою легендою рингу, на протязі ось вже майже 100 років ім’я «Everlast» є синонімом боксу!

Купити рукавички для боксу і ММА бренду Everast можна тут!

Зараз настали часи, коли жорсткий чоловічий спорт почали освоювати і жінки, і «Everlast» випускає жіночу лінію спортивного одягу для боксу. До щастя, навіть інтенсивні заняття боксом не деформують фігуру, а навпаки, гармонійно розвивають.

Колекція спортивного одягу для жінок була покликана підкреслити красу жіночого тіла, його гнучкість і стрункість.Жінки по достоїнству оцінили нову лінію одягу бренду, і незабаром марка вийшла за межі боксерського рингу. Одяг «Everlast» вибирають для тренувань з легкої атлетики, фітнесу та навіть для занять танцями. Американські чир-лідери (жіночі групи підтримки чоловічих команд) часто виступають у формі «Everlast».

Незважаючи на те, що імідж бренду міцно пов’язаний з суворою силою жорстких хлопців, дівчата в одязі цієї марки виглядають на подив жіночно. І відбувається це не тільки завдяки ретельному підбору матеріалів і вивіреним лініям крою серій жіночого одягу. Схоже, що присутність брутального логотипу має ефект, схожий з ефектом чоловічої сорочки бой-френда, одягненою на голе тіло дівчини. Атрибут мужності в протиставленні жіночим формам, посилює жіночність, і дівчата виглядають дуже витончено і сексуально.

Під маркою «EVERLAST», крім спеціального спортивного одягу, випускається лінія одягу «life style». У колекціях «casual» використовуються натуральні матеріали, а також тканини з сучасних високотехнологічних волокон.

Як і у спортивному напрямку, повсякденний одяг «Everlast» підкреслює красу атлетичної статури і висловлює бійцівський характер свого господаря!

офіційний сайт : www.everlast.com