Бренд FALKE і його Термобілизна

344

Німецька компанія FALKE була заснована в 1895 році. З маленького виробника трикотажних виробів, изготавливавшего 24 пари шкарпеток щодня, FALKE виросло до гіганта, що складається з групи текстильних і фешн-компаній, з трьома тисячами співробітників. Найбільш популярна спортивна колекція Falke — це термобілизна для чоловіків і жінок, шкарпетки для гірських лиж та сноуборду, для лижних прогулянок, для бігу і для катання на роликах, для гри в теніс і гольф.

Термобілизна плететься безшовним способом, по колу. Крім того, білизна плететься з урахуванням чоловічої і жіночої анатомії – враховується різний рельєф поверхні тіла, різний рельєф і маси м’язів. Клімат контроль підтримується зонами особливої вентиляції розташованими в підколінних западинах. Для утеплення використовується мериносова вовна. У різних видах спорту зусилля тиску спрямоване на різні зони.

Купити термобілизну FALKE можна тут!

У термобілизна для гірськолижників використовуються додаткові ущільнення на стегнах. Це дозволяє знизити силу удару при падіннях та інших контактах з жорсткими поверхнями. У спортивному термобілизна застосовується принцип зональності і компресії — плетіння побудовано таким чином, щоб підтримувати різні групи м’язів. Це дозволяє досягти максимального результату при менших втратах м’язової енергії. Тобто Ви будете не так швидко втомлюватися при занятті спортом. А якщо Ви ще й не відразу зніміть білизну, а походіть в них півгодини після заняття спортом, то м’язи будуть відновлюватися набагато швидше.

У 2010 році FALKE отримала нагороду Reddot Design Award за розробку Ergonomic Sport System, яка використовується при створенні одягу для активних видів спорту.

Зараз група компаній FALKE знаходиться в Германії, в районі Сауерленд і володіє брендами FALKE та Burlington. У 2011 році FALKE Group згенерувала оборот в розмірі 240 млн. euro. Виробничі потужності розташовуються в Німеччині, Португалії та Словаччини. Трикотаж німецької фірми Falke — це елегантний стиль в поєднанні з високоякісними матеріалами. Для виробництва використовуються такі матеріали, як мерсеризовану бавовна (пройшов спеціальну обробку), мериносова шерсть, шовк, кашемір.

Столітні німецькі традиції в поєднанні з новітніми унікальними технологіями роблять продукцію Falke найбільш привабливою.

Офіційний сайт http://www.falke.com