Бренд Firetrap

356

Історію англійської бренду Firetrap можна назвати новітньою. Ця марка модного одягу і взуття виникла в 1991 році в Лондоні, під впливом епохи брит-попа, хвилі різноманітних молодіжних журналів і стилю англійських футбольних фанатів. Бренд відразу був орієнтований на молоду аудиторію — асортимент ряснів різноманітним денімом, трикотажем спортивного стилю.

У 1999 році компанії виповнилося шість років. За цей час бренд не раз дивував публіку провокаційним дизайном, роботою з відомими видавництвами і ді-джеями. Firetrap спонсорував різні музичні групи і був відзначений журналом FHM, а глава бренду, Стів Аткінсон, був удостоєний премії FHM Menswear Awards 1999. З 2000 року під брендом Firetrap виробляють стильну і не дуже дорогу шкіряну взуття. Вона відрізняється невисокою ціною і прекрасним якістю.

Але час не стоїть на місці. І в 2009 році була проведена повна «переоцінка цінностей» бренду. Новий напрямок розвитку Firetrap отримало назву «Лондонизм» воно відображає атмосферу одного з найбільш надихаючих міст на планеті. Firetrap вбирає в себе все, що складає дух і атмосферу Лондона: божевільний коктейль з старовинної манірності і суворої королівської вишуканості, сучасної урбаністичної культури, населеної дивовижними персонажами, і бунтарського світу рок-музики.

На даний момент під маркою Firetrap випускаються джинси, трикотаж, куртки та взуття, як для чоловіків, так і для жінок. Це міський casual і стиль життя тих, хто не боїться виділятися з натовпу:

Дизайнери Firetrap намагаються втілити в життя саму суть цього дивного міста і піднести відчутний шматочок британських традицій і світової культури кожному покупцеві. Винайдений брендом лондонизм користується успіхом: по всьому світу працює понад півтори тисячі фірмових магазинів Firetrap. У самій Великобританії відкрито вісім самостійних магазинів, а продається Firetrap більш ніж у тридцяти країнах світу.

Всі експерти сходяться на тому, що Firetrap має дуже складний стиль, який важко охарактеризувати одним словом. Здається це тому, що у бренду немає «стилю», але у нього є «характер» — норовливий, гордий, незалежний і вільний. Він змінюється разом із світом і змінює світ навколо себе.

Firetrap — це бренд для тих, хто любить все свіже, нове й оригінальне. При цьому бренд не забуває про класику і вміло поєднує в своїх творіннях традиції істинно англійського дизайну, суперечливий дух британської культури і новітні модні тенденції.

www.firetrap.com — офіційний сайт