Бренд G-Star

275

G-Star Raw, — порівняно молодий голландський бренд чоловічого та жіночого джинсового одягу та взуття, створений у 1989 році. Звичайно, в першу чергу G-Star — це джинси. Хороші, якісні та зручні джинси, без зайвих деталей, але з оригінальним кроєм і витонченим стилем. Навіщо гнатися за модою і йти на поводу у натовпу, якщо можна бути вільними?

Відомо, що перша джинсова колекція G-STAR RAW DENIM з’явилася в 1996 році. Дизайнеру П’єру Морисету (Pierre Morisset) — француза за національністю, прийшла в голову чудова ідея робити речі з грубого практично необробленого деніму. Звідси і RAW, що в перекладі c англійської — сирий, необроблений.

Вироби G-Star – це відмінна вулична одяг з бавовни найвищої якості, дуже функціонально продумана і не перевантажена декором. Зручність, простота, краса і елегантність – основні риси для повсякденного одягу casual від G-Star. Такий же стриманістю і лаконічністю відрізняється комфортом і взуття цього бренду.

Компанія G-Star регулярно приймає участь у тижні моди в Нью-Йорку поряд з найвідомішими дизайнерами світу. Моделлю, яка представила одяг G-Star Raw в 2010 році, була Лів Тайлер.

Сьогодні бренд G-Star представлений в 50 країнах світу і кількість шанувальників цієї марки постійно зростає. Серед клієнтів G-Star Хайді Клум , Ліндсі Лохан , Келлі Осборн , учасники групи Black Eyed Peas, Linkin Park і багато інших.

https://www.g-star.com/en_nl — офіційний сайт

Ось так, нічого зайвого «Just the product !» ( Тільки продукція!) — така позиція і основна філософія це бренду!