Бренд Gola

384

У 2005 році легендарний британський бренд GOLA відсвяткував 100 років з дня свого народження. Ціла віха в історії спортивного взуття без меж для досконалості. У 1905 році засновники фірми і не припускали, який шалений успіх чекає їх марку, коли в невеликій майстерні в передмісті Ліверпуля була розроблена перша модель футбольних черевик. Вони були зшиті вручну, і складалися цілком з шкіри, навіть підошва і устілки були шкіряними. Назва бренду Gola є анограмой англійського слова Goal — футбольний гол.

Після Другої Світової війни, під час якої, фірма постачала взуттям армію Великобританії, спортивне взуття фірми Gola знову стала набирати популярність в Англії й успішно конкурувала з продукцією фірми Adidas.

У 1965 році ліверпульська футбольна команда Била Шанкли, отримала від Gola безкоштовно кросівки для фінальної гри FA в Уэмблей. Adiddas пропонує Шанкли велику суму для реклами своїх кросівок. Бив Шанкли погоджується, проте виступає тим не менш у взутті Gola. Команда просто прикріпила на взуття 3 смужки, і здобула блискучу перемогу у фіналі у кросівках англійської фірми.

1967 році Gola розробляє легендарну модель кросівок «Harrier». Дизайн яких став настільки популярний, що не змінювався протягом 40 років. Ця модель так і увійшла в історію цієї марки, як найбільш продавана.

У 1968 році народилася лінія “Heritage”. Вона ідеально підходила для занять бадмінтоном, волейболом, бігом, для гри в сквош “Heritage”назавжди змінив хід подій у британській спортивної моди і з тих став “musthave” серед кросівок!

У 70-х роках взуття фірми Gola носять імениті футболісти. Легенда футболу сер Alf Ramsay особисто підтримує і рекомендує марку. З часом Gola запускає не менш успішно лінію взуття для тенісу, регбі і крикету. Взуття — для професійного спорту. Успіх і популярність фірми серед професійних спортсменів підкріплювалися не рекламними кампаніями, а реальними спортивними досягненнями. Імениті англійські боксери, переможці європейських і світових кубків виступали в бутсах і шортах GOLA. У 1975 році Gola стає офіційним спонсором Манчестер Юнайтед, команда виступає виключно взуття цієї марки.

Зараз Gola випускає кілька ліній спортивного і повсякденного взуття. Зручна, стильна взуття цієї марки, надійно завоювала шанувальників і за межами Англії. Великим плюсом є також те, що Gola використовує виключно натуральну шкіру для виробництва свого взуття.

А в 2009 Gola починає співпрацю з іменитими дизайнерами — дизайн для взуття Gola від Крістіана Лакруа перевершив всі очікування! І це тільки початок історії нового успіху легендарного англійського бренду GOLA!

http://www.gola.co.uk/ — офіційний сайт