Бренд Golddigga

277

Golddigga – молодий британський бренд жіночого одягу, взуття та аксесуарів, який з’явився в Дербі. Створений в 1997 році він швидко увірвався на європейський ринок і зайняв своє гідне місце серед лідерів молодіжної та підліткової моди.

Golddigga є справжнім конкурентом в середовищі одягу для підлітків і молодих жінок. Це бренд, який є способом життя, але який теж не приймає себе занадто серйозно.

Основна концепція бренду — створення стильною і оригінальною одягу. Це один з провідних брендів в Європі, який займається як повсякденного, формальної, так і іншими типами верхнього одягу, нижньої білизни, піжамами, купальниками, а так само взуттям та аксесуарами.

Взуття під цим брендом вдається поєднувати в собі одночасно стільность і практичність. Зручні жіночі кросівки і кеди цієї торгової марки відмінно підходять для повсякденного носіння і активного руху. Англійська якість і стиль разом з розумною ціною роблять взуття Golddigga відмінним вибором для сучасної жінки.

Це відносно новий, але вже впізнаваний бренд в світі моди з упором на молодіжну жіночу аудиторію і для дівчаток-підлітків і жінок.

Сучасний і стильний дизайн як краще підходить для молодіжного ринку одягу і аксесуарів. Віковий діапазон одягу від 14 до 25 років. Його речі завжди мають цікавий, навіть своєрідний вигляд. У них можна відчувати себе комфортно , природно й весело, як би граючи.

офіційний сайт http://www.golddigga.co.uk/

Таким чином, Golddigga — це ідеальний варіант для створення стильного образу для молодих дівчат і жінок з індивідуальним і яскравим стилем!