Бренд HEAD

344

Австрійська компанія HEAD – провідний світовий виробник спортивного спорядження. Історія компанії почалася в США понад півстоліття тому в 1950 в Тимониуме. Амбітний авіаінженер Говард Хед не зміг змиритися з тим, що при першій же спробі катання на гірських лижах, він зазнав поразки. Що не сподобалося Говарду Хеду в катанні на лижах? Матеріал, з якого зроблені лижі. На думку Хеда, нормальні лижі повинні бути не дерев’яними, а металевими!

Маючи на руках 6 000 доларів, виграних в покер і зароблених за сумісництвом в авіабудівній компанії, він засновує Хед Скі Компані і береться за розробку багатошаровій конструкції лиж з металу, фанери і пластику. Правда, спочатку такі лижі революції в гірськолижному спорті не зробили. У 1956 році він розробив першу систему віброгасіння для лиж — вставку з неопрену під верхньою металевою пластиною, яка полегшила катання по горбах. І вже через 5 років Олімпійці взяли лижі HEAD на своє озброєння і здобули свої перші перемоги.

Лижі стали масово продаватися.Але в 1969 році на піку успіху невгамовний Хед продав свою компанію, яка в той час вважалася найбільшим світовим виробником лиж, авіаційному підприємству, а сам знову захопився, але тепер уже великим тенісом. Зрозуміло, що і до ракеткам у нього була маса претензій. І для того, щоб зробити теніс краще, він купив акції компанії Prince, де почав виробляти тенісні ракетки з алюмінію.

В 1998 році Компанія HEAD зробила революцію у виробництві тенісних ракеток. Head випустила на ринок нові ракетки, зроблені за технологією HEAD Liquidmetal Flexpoint.

Незабаром компанія HEAD представила на рынонк титанові тенісні ракетки . Це єдина в світі компанія, що виробляє ракетки з титано-графітового композиційного матеріалу.

Потім послідувала технологія intellifibers — особливі п’єзоелектричні волокна, інтегровані в голову ракетки і роблять її значно жорсткіше в момент удару, забезпечують більшу потужність, контроль і комфорт при грі ! Тепер самі зоряні гравці великого тенісу грають ракеткою бренду HEAD, в їх числі і Марія Шарапова.

Кілька років тому Head впровадив у виробництво лиж систему, яка здатна контролювати стійкість на великій швидкості. Ця унікальна технологія на основі пезоволокон отримала назву – розумна технологія. На лижах встановлюється мікрочіп, який постійно контролює спуск і здатний миттєво вносити корективи в поведінку лиж.

Купити лижні черевики можна тут!

Зараз компанія Head, що спеціалізується на спорт спорядженні, по-праву вважається однією з найбільш динамічних та інноваційних компаній не тільки в гірськолижному спорті та тенісі, але і в світі спортивної екіпіровки — одягу, взуття та аксесуарів!

Офіційний сайт бренд Head — http://www.head.com/