Бренд Helly Hansen

345Helly Hansen — відома норвезька марка виробника текстилю та спеціального інвентарю для занять спортом, екстремальних його видів на воді і в горах. Її центральний офіс розташований у Осло, Норвегія.

Компанія Helly Hansen була заснована в 1877 році Хеллі Юэлем Хансеном — капітаном норвезького морського флоту. Він добре знав, що таке замерзнути і промокнути у відкритому морі і почав активні пошуки вирішення проблеми захисту моряків від примх суворої північної природи. Хеллі Хансен і його дружина Марен Маргарет вирішили проблему захисту моряків , вони сконструювали і зшили куртки, штани і чоботи, просочили їх лляною олією і висушили перед відкритим полум’ям. Таким чином, з’явилася перша в світі водостійка одяг, яка відразу здобула велику популярність.

З цього моменту почалася історія марки Helly Hansen.

У 1980 р. з’явився новий дихаючий, непромокальний мембранний матеріал — власна розробка компанії — названий Helly Tech. Одяг з Helly Tech надійно захищає від проникнення вологи ззовні (дощ, сніг) і в той же час випускає зайві випаровування тіла, що виділяються в результаті інтенсивних фізичних навантажень, назовні. Це означає, що одяг з такого матеріалу дихає. В ній завжди тепло і сухо.

Одяг Хеллі Хансена отримала найбільший розвиток серед британського робітничого класу наприкінці 1990-их і в стилі одягу міської молоді. Жорсткі, практичні жакети знайшли найбільшу популярність серед молоді на півночі Англії. Новий діапазон пропозицій для холодних зимових ночей стали більш привабливими для молодих людей, які воліють проводити холодні ночі на відкритому повітрі. Бренд отримав довгоочікувану любов мас і тепер продається в спортивних магазинах, магазинах одягу, які далекі від вузьких спеціалізацій, як це було раніше.

Сьогодні бренд отримав визнання завдяки його пропозицій в світі риболовецької амуніції, популярний він також у світі робочого одягу, призначеної для порятунку і виживання. Отримав він своє поширення і в світі вітрильного і сніжних видів спорту, у випуску одягу і взуття для повсякденного використання, так і для носіння від випадку до випадку.

офіційний сайт http://www.hellyhansen.com/

Helly Hansen — це високотехнологічна, багатопрофільна якісний одяг, що відрізняється стильним, незабутнім дизайном за середньою ціною. Це одяг для тих, хто віддає перевагу активний відпочинок на природі в будь-яку погоду.