Бренд Hi-Tec

360

Hi-Tec — Англійська торгова марка чоловічого і жіночого взуття для занять багатьма видами спорту, туризму, активного відпочинку. Фірма Hi-Tec Sports була заснована Френком Ван Візелем в 1974 році в Англії. За більш ніж 30 років існування компанія домоглася найвищого рівня своєї продукції для таких видів спорту як туризм, альпінізм, біг, теніс, бадмінтон, сквош, гольф.

Ідеєю для назви компанії послужили два словосполучення high technology, що в перекладі означає «високі технології». І це найменування повністю себе виправдовує. Фахівці Hi-Tec постійно удосконалюють якість виробів, що випускаються. Для таких цілей продукція перевіряється дуже ретельно, піддаючись різним випробуванням.

Партнерами компанії є провідні альпіністи зі всього світу, вони випробують взуття в різних точках земної кулі в найбільш екстремальних умовах.

Безсумнівно бренд Hi-Tec є визнаним світовим лідером у виробництві високотехнологічної взуття. З самого моменту розвитку, компанія Hi-Tec удосконалювала технології і тепер Hi-Tec використовує спеціальне покриття, зване іонна маска Ion-Mask– нанотехнології для виробництва взуття! Завдяки цьому покриттю взуття, яка не боїться ні бруду, ні води. Черевики не промокають і не вбирають ніяку вологу, в тому числі і піт. Якщо в цій взуття пройтися по брудних калюжах, вона все одно залишиться чистою. Пов’язано це з тим, що це особливе покриття, чудово відштовхує воду і бруд.

                              Купити взуття Hi-Tec можна тут !

Інше високотехнологічне рішення це Winter Traction — ексклюзивна підошва, розроблена за аналогією зимових шин. Дизайн протектора, що складається з численних жолобів, забезпечується ефективний відвід води та снігу з-під підошви, забезпечує підвищене зчеплення зі слизькими і твердими поверхнями навіть при екстремально низьких температурах.


Взуття компанії користується високим попитом не тільки завдяки використанню нових технологій, але і за оригінальність дизайну, який цікавий не тільки спортсменам, але й звичайним мешканцям міст, для яких важлива функціональність, зручність і привабливий вигляд. Продукція Hi-Tec легко вписується в улюблений багатьма стиль casual, ідеально поєднуючись з улюбленим предметом гардеробу.

Свій вибір також можна не обмежувати, тому що кількість вироблених моделей величезна. Компанія випускає літню, зимову і демісезонне взуття.

Крім цього, компанія Hi-Tec Sports займається випуском взуття для військових сил і спецслужб під торговою маркою Magnum, відомою на весь світ.

Офіційний сайт Hi-Tec: http://www.hi-tec.com