Бренд Hot Tuna

402

Бренд Hot Типу ( Гарячий тунець )— один з найбільш відомих світових брендів, що виробляють одяг для серфінгу. Асортимент бренду включає чоловічі та жіночі сорочки, толстовки, куртки, шорти борту, топи, рушники, головні убори і аксесуари.

Фірма Hot Tuna з’явилася в Австралії в 1969 році, в результаті поєднання сміливої комерційної ідеї відомого австралійського серфера з талантом його дружини , яка виступила в якості модельєра та дизайнера бренду. Але зародившись в Австралії, перемістилася в Каліфорнію і швидко поширилася по всьому світу на спинах і дошках серферів:

У 80-х, зображення Піраньї, в якості логотипу Hot Tuna стає потужним символом і мотивом для десятиліття. На своєму шляху бренд набуває статус культового та схвалюється багатьма знаменитостями , включаючи таких видатних серферів як Richie Lovett, Robbie Page, Beau Emerton and Drew Courtney. У 2000-х, бренд приходить на ринки США і Великобританії.

У 2006 Австралійська супермодель Ель Макферсон стає послом бренду і його виконавчим директором, пізніше вона удостоїлася звання “Підприємець року” за успішний розвиток власної лінії білизни Intimates .

Ось вже більше трьох десятиліть Hot Tuna незмінно користується успіхом у всьому світі. Бренд продовжує безперервно залучати клієнтів і пропагувати здоровий спосіб життя та занять серфінгом.

Офіційний сайт http://www.hot-tuna.com/

Бренд продовжує розвиватися, а самі співробітники амбітно заявляють про свої плани: « Ми серйозно ставимося до розробки бренду, просуваючи галузеві стандарти до досягнення ще більших рівнів успіху. Світове панування? Ми вважаємо, що так!»