Бренд Hummel

337

Датська фірма Hummel – відомий виробник професійної екіпіровки для ігрових видів спорту. Історія Hummel бере свій початок у 1923 році, в Гамбурзі, коли сім’я Messmer початку застосування першої гумової підошви у взутті. На сьогоднішній день Hummel – один з найбільших світових виробників спортивного одягу та взуття, який зберігає свої традиції і поєднує їх з умілим використанням новітніх технологій.

Купити всі товари бренду Hummel можна тут!

Компанія Hummel відома як сама эпатирующая і запам’ятовується teamsport марка в світі, вона пропонує взуття та екіпіровку для футболу, гандболу, волейболу. У чоловічому гандболі Кубка світу 2007 року Hummel спонсорує 7 національних збірних і 65 окремих гравців. Команда Польщі, одягнена в Hummel, доходить до фіналу чемпіонату, де вони у впертій боротьбі поступаються господарям першості.

Якість спортивного одягу та взуття Hummel оцінили спортсмени-професіонали 23 країн світу. Торгова марка Hummel зареєстрована в 55 країнах світу. Дистриб’юторська мережа компанії Hummel охоплює понад 40 країн.

Але, Hummel — це не тільки спортивний одяг для професіоналів, це комфортна і якісна повсякденний одяг, при розробці якої використовуються самі останні світові тенденції в області моди. З 2001 року популярність Hummel піднімається на нові висоти, коли світові знаменитості, такі як Дженніфер Лопес, Періс Хілтон, Роббі Вільямс і Джессіка Сімпсон починають носити одяг данської бренду.

Такі речі як взуття, толстовки на блискавці, футболки з коротким і довгим рукавом, різнокольоровий одяг, куртки та футболки з логотипом, наплічні сумки, переконують у прихильності цієї компанії служити на благо своїх клієнтів.

Офіційний сайт : www.hummel.net