Бренд Jack and Jones

382

Jack and Jones –данська мода для стильних чоловіків. Історія бренду почалася в 1990 році, коли на модному показі в Осло була вперше представлена невелика, але ретельно відібрана колекція чоловічого одягу Jack and Jones , орієнтована на молодих чоловіків. Успіх колекції перевершив всі очікування, і на світ з’явилася нова марка чоловічого одягу Jack and Jones.

В наступні декілька років бренд Jack and Jones показав себе як один з найсильніших і найбільш динамічно розвиваються на ринку джинсових брендів, і вже в перші роки свого існування у марки з’явилися сотні фірмових магазинів. За кордоном першим з них був бутік у Німеччині. В асортименті марки вже тоді були представлені джинси, куртки, пальто, куртки, брюки, сорочки, футболки Jack and Jones. Різні моделі взуття Jack and Jones, а також аксесуари: шапки, рукавички, сумки, ремені та гаманці Jack and Jones.

Купити всі товари Jack and Jones можна тут!

Сьогодні Jack and Jones виробляє декілька ліній одягу від класики до спорту, орієнтовані на різні вікові групи і різні потреби серед них:

  • Jack and Jones Vintage Clothing по праву пишається джинсового продукцією надзвичайно високої якості – незважаючи на демократичні ціни, ця одяг носиться довго і з задоволенням. Кожна колекція розробляється в дусі певного десятиліття з історії моди і пропонує широкий вибір виробів ідеального вінтажного виду в сучасній інтерпретації.

  • Premium by Jack and Jones робить акцент на високу якість, увагу до модних деталей і елегантний класичний стиль. Кожен сезон шанувальників марки чекають нововведення, наприклад, піджаки і сорочки з нових тканин, нові кольори й деталі в дусі останніх тенденцій чоловічої моди. Основна аудиторія цієї лінії – чоловіки сучасного способу життя, які цінують стильний зовнішній вигляд.
  • Команда дизайнерів Originals by Jack and Jones черпає натхнення в сучасній міській культурі. Це динамічна яскрава лінія, смілива і рішуча, призначена для тих, хто не боїться виділитися з натовпу. Принти на футболках, сорочки, толстовки і джинси допоможуть будь-якому виглядати творчо та індивідуально.Купити всі товари Jack and Jones можна тут!
  • Core by Jack and Jones – це функціональна одяг з потужною графічною концепцією та інноваційними елементами, призначена для любителів вуличного стилю. Купити всі товари Jack and Jones можна тут!
  • І, нарешті, Jack and Jones Tech. Це лінія високоякісної функціональної одягу для повсякденного носіння і активного способу життя, яка пропонує своїм шанувальникам максимальний комфорт в будь-яких погодних і кліматичних умовах. У цій колекції-мода, функціональність і спорт зібрані воєдино.

Сьогодні Jack and Jones входить до складу датського концерну Bestseller і вважається одним з провідних європейських виробників одягу для чоловіків. І хоча джинси залишаються головною темою бренду Jack and Jones, він продовжує примножувати свої знання у всьому, що стосується майстерності, якості та дизайну.

Саме тому, можна з упевненістю сказати, що якби Гамлет, принц Датський, жив сьогодні, він одягався тільки в Jack and Jones!

Офіційний сайт: www.jackjones.com