Бренд Joma

339

Joma — провідна іспанська компанія, що спеціалізується на випуску спортивного одягу та взуття, а саме на футбольного, баскетбольного і легкоатлетичної екіпіровці. Головний офіс компанії знаходиться в невеликому містечку Портільо-де-Толедо, недалеко від адміністративного центру провінції Толедо.

Спочатку була заснована Fructuoso Лопесом в 1965 році. Компанія почала виробництво своєї продукції зі штатом всього лише 8 осіб. За 44 роки свого існування Joma перетворилася в транснаціональну компанію. Початок глобальної експансії бренду було покладено в 1980 році, коли він вперше взяв участь в найбільш важливою виставці спортивного сектору в Європі — IPSO .

Це був перший контакт з міжнародним ринком, який дав йому можливість створити відносини з командами з Центральної та Східної Європи . Подальше регулярне участь у виставці і збільшення обсягу діяльності кампанії в Європі призвело до створення в 1990 першого дочірнього підприємства в Німеччині. Потім були — Мексика в 1996 році, США в 1999 році , Гонконг-у 2000 році, Італія в 2002 році, Панама, у 2003 році і Бразилії.

У наступні роки , міжнародна карта бренду зросла через мережу дочірніх компаній. Сьогодні Joma має комерційної присутності в більш ніж 70 країнах і в більш ніж 50 видах спорту. Сьогодні Joma — сучасне високотехнологічне підприємство, що використовує результати власних наукових досліджень. Основні напрямки бренду — виробництво професійної взуття (для залів, кросів, великого поля), спортивної форми та аксесуарів.

Офіційний сайт http://www.joma-sport.com/