Бренд K-Swiss

336

Швейцарська компанія K-Swiss, Inc. була створена в 1966 році братами Артом і Ернестом Брюнерами. Брати Брюнеры самі захоплювалися тенісом і лижним спортом. Свою справу вони вирішили почати з створення взуття, яка була б зручною для гри в теніс. Переїхавши з Швейцарії в Каліфорнії (США) і негайно зайнялися розвитком свого проекту. Брюнеры сконцентрувалися на розробці м’яких устілок для зручності стоп і укріпленого верху взуття, який міг би компенсувати різкі потужні рухи ноги при переміщенні.

Назвавши отриману модель the Classic, Брюнеры представили її у 1966 році на тенісному турнірі Вімблдоні року. Так почався шлях до успіху взуття K-Swiss.

Купити всі товари бренду K – Swiss можна тут!

Отримані тенісні кросівки K-Swiss були призначені для інтенсивної шкарпетки, але і зовнішній вигляд був теж дуже естетичний. Підошва була з тонкої, але міцної гуми, яка була легкою і могла компенсувати удари стопи об землю. Взуття була абсолютно білою, за винятком прапора Швейцарії на п’яті, що зробило такі кросівки класикою поза часом. Їх взуття носили спортсмени, і свою репутацію кросівки K-Swiss отримали завдяки зносостійкості і надійності, підтвердженої багатьма людьми.

Але В 1980-х роках конкуренція на ринку спортивного взуття стала жорсткішою. Такі компанії, як Nike, Reebok та Adidas потіснили K-Swiss, запропонувавши більш широкий асортимент і різноманітність стилів. Спортивне взуття K-Swiss завжди була товаром для заможних покупців, що ускладнювало конкуренцію з іншими компаніями і марками.

У середині 1980-х років Стівен Ніколс, новий президент компанії провів першу в історії компанії K-Swiss рекламну кампанію. Дорогі рекламні ролики на телебаченні і радіо, реклама в спортивних друкованих виданнях, реклама на білбордах. Оголошення ненав’язливо говорили про якості, простоті і міцності взуття K-Swiss. Завдяки цьому до 1990-м рокам дохід компанії становив уже близько 100 мільйонів доларів, кросівки K-Swiss знову стали бажаним предметом розкоші.

В 1993 було представлено 3 нові моделі кросівок для баскетболу, 2 моделі для аеробіки. Була розширена лінія взуття для трекових видів спорту. Восени 1994 року K-Swiss випустила 12 моделей взуття для кросів і піших походів, активного способу життя та альпінізму. Була запущена рекламна кампанія, яка представила взуття K-Swiss більш широкому колу людей, що займаються спортом.

Тепер бренд K-Swiss радує своїх відданих шанувальників різноманітним асортиментом і різноманіттям моделей:

Офіційний сайт компанії: http://www.kswiss.com/