Бренд Kappa

420

Карра (Капа) — італійський бренд спортивного одягу. Компанія була заснована в 1916 році в італійському місті Турин. З початку компанія носила назву Aquilla, а володіла їм Societa Anonima Calzificio Torinese, яка потім була перейменована в M. C. T. Перша продукція яка вийшла з фабрики були шкарпетки і нижню білизну.

Купити всі товари бренду Kappa можна тут!

В кінці 60-х років, під впливом світової моди компанія М. С. Т. стала виробником одягу в стилі унісекс , така що підходить як для чоловіків, так і для жінок, провівши ребрендинг. Новий бренд отримав назву Карра. Компанія орієнтувалася на молодіжний одяг, випускаючи свою продукцію під двома брендами: «Jesus Jeans» і «Robe di Kappa». Одяг під цими торговими марками широко рекламував відомий дизайнер одягу Олівер Тоскані, що зумовило їх успіх.

Логотип бренду — 2 сидять спиною до спини чоловік і жінка був придуманий випадково в 1969 році. Під час фото сесії екіпіровки для плавання, фотограф, випадково зняв сидять спина до спини відпочиваючих хлопця і дівчину. За ними було сонце, тому розрізнити можна було тільки силуети, зроблена фотографія так всім сподобалась, що стала емблемою компанії Kappa.

В кінці 70-х компанія зосереджується на випуску спортивного одягу під торговою маркою Kappa Sport, яка швидко завойовує лідируючі позиції на ринку одягу для молоді.

Популярність Kappa як спортивного бренду стала виникати після того як вона почала спонсорувати італійську футбольну команду Ювентус (Juventus). Після чого у формі Kappa можна було побачити такі відомі команди як A. C. Milan, U. C. Sampdoria, A. S. Roma, Ajax A. J.

Зараз Kappa і її суміжні бренди є власністю холдингу BasicNet. Kappa виробляє не тільки спортивний одяг, а й взуття, футбольні м’ячі та рукавички, а також підводне спорядження і окуляри. Крім футболу компанія спонсорує волейбол, автоперегони, волейбол та інші види спорту.

Офіційний сайт http://www.kappa.com/uk/