Бренд Karrimor

297

Британська фірма Karrimor ось уже понад 60 років виробляє професійну туристичну екіпіровку. Продукція Karrimor відрізняється високою якістю, завдяки інноваційним розробкам. Кожна деталь виробу Karrimor продумана до дрібниць і має чітке функціональне призначення.

У 1980 році Karrimor здійснив справжню революцію у виробництві похідного взуття, почавши випускати легендарні Karrimor Sports Boot, де важку шкіру замінили на нові технологічні матеріали. І зараз Karrimor постійно впроваджує свої інноваційні розробки, кожна модель проходить серйозні випробування на витривалість в найсуворіших умовах. Для виготовлення своїх виробів компанія використовує особливий матеріал, що має об’ємну сітчасту структуру, що забезпечує постійну циркуляцію повітря. Тому спорядження і взуття англійської бренду Karrimor – це вибір професійних альпіністів.

З 2004р. Karrimor є дочірнім підрозділом фірми Lonsdale. Компанія створює високоякісні та зносостійкі вироби. А в 2010 рік британська альпіністка Боніта Норріс з команди Karrimor стала наймолодшою покорителькою Евересту.Сьогодні у всьому світі туристична екіпірування Karrimor є символом подорожей. Обладнання і взуття розробляється і випробовується за участю професійних альпіністів і мандрівників. Найвища якість, абсолютна надійність і великий запас міцності робить рюкзаки і трекінгові черевики і будь-яку продукцію цього бренду здатними витримати навіть надмірні навантаження.

www.karrimor.com — офіційний сайт