Бренд Kickers

333

Торгова марка Kickers почала своє існування у 1970 році, коли навесні вийшла у світ перша пара взуття Kickers. Як-то творець бренда «Kickers», Деніель Фофэст, проїжджав повз рекламного щита, на якому були зображені підлітки, одягнені в барвисті футболки і джинси, але ніхто з них не носив взуття. Йому в голову прийшла чудова думка! Він повинен був створити для нового покоління оригінальний дизайн взуття, яку можна було невимушено носити з джинсами. Саме так виникли «Kickers» і його легендарна взуття.

Взуття Kickers втілює образ життя цілого покоління – покоління «гудуть» 70-х, часу тотальної «бітломанії», розвитку рок і диско, розквіту руху «хіпі». Розвиваючи концепцію нового взуттєвого бренду, Деніель хотів втілити у взутті комфорт та творчий підхід, щоб вона якнайкраще відповідала запитам незалежного і сміливого молодого покоління. Так з’явився бренд Kickers , в перекладі — упертюх !

Kickers — це міцна, практична і комфортна взуття. Для створення колекцій взуття, марка Kickers використовуються високоякісні, прості і тільки натуральні матеріали. Підошва виготовлена з природного каучуку, завдяки цьому вона еластична, зносостійка, легко згинається, володіє чудовими амортизаційними властивостями. А комфортна колодка і анатомічна устілка створені для того, щоб подарувати вам безмежне почуття комфорту і зручності.

Сорок років потому, марка «Kickers» знову втілює свій культовий дизайн через колекцію, засновану на поняттях «неповторність продукту» і «невимушений спосіб життя». Пропозиція відповідає очікуванням як чоловіків, так і жінок. І що ще більш важливо, моделі представлені в розмірах від 24 до 46, щоб відповідати всій родині, так само, як у перші роки запуску компанії.

Купити взуття «Kickers» можна тут!

Новая колекція віддає данину історичній компанії «Original Jeans Boots», яка спочатку була колискою цінностей і понять, на яких будувався бренд «Kickers Legend». Особлива увага в колекції приділено футболках і толстовкам, майок з м’яких еластичних тканин , світу деніму , і безпосередньо джинсів, в реинтерпретации «Legend style».

Офіційний сайт http://www.kickers.com/