Бренд Lacoste

321

Lacoste – французький бренд, що спеціалізується на виробництві чоловічого, жіночого та дитячого одягу, взуття, аксесуарів, спортивного інвентарю та парфумерії. Заснований в 1933 році відомим тенісистом Жаном Рене Лакостом.

У 1926 році вперше французький тенісист Рене Лакост надів на Відкритий чемпіонат Америки трикотажну футболку на 3 гудзиках, з відкладним коміром і рукавом до ліктя, яку спеціально замовив у кравця. У якості матеріалу було використано легка бавовняна тканина піку з комбінованим переплетенням. Вона добре вбирав вологу, швидко сохнула, не вигоряє і не деформувалася. Раніше у своїх інтерв’ю він неодноразово зазначав, що відчував дискомфорт під час гри в сорочках з щільної тканини з довгим рукавом.

Але реальна історія бренду починається в 1927 році, коли його прізвисько стало емблемою торгової марки LACOSTE, визнана у всьому світі. Сам Рене розповідає ось що, — «Я отримав прізвисько «Алігатор» від американської преси, після того як я уклав парі з капітаном французької команди Кубка Девіса про валізу з шкіри алігатора. Він обіцяв купити його для мене, якщо я виграю дуже важливий матч для нашої команди ». Матч Рене Лакост програв і валіза не отримав, але за волю до перемоги отримав прізвисько «алігатор». «Громадськість повинна полюбити цей псевдонім, який передав завзятість, показане мною на тенісних кортах! « — говорив Лакост.

У 1933 році Рене Лакост і Андре GILLIER, власник і президент найбільшої французької компанії по виробництву трикотажних футболок, підписали контракт про виробництво сорочок та футболок з вишитим логотипом крокодила. Перша сорочка LACOSTE була біла, з ребристим відкладним коміром на три гудзики, короткими рукавами з гумкою, для неї використовувався трикотаж разом з джерсі. Ці сорочки здійснили революцію в чоловічій спортивній одязі і замінили буденні накрохмалені сорочки з довгими рукавами!

У 1980-ті роки бренд Lacoste досяг піку популярності. У магазинах шикувалися черги, щоб купити футболку, сорочку або джемпер цієї марки. У 1984 році була запущена парфумерна лінія. Першим ароматом став чоловічий Lacoste Pour Homme. У 2006-му був заснований благодійний фонд Fondation René Lacoste.


Сьогодні одяг марки LACOSTE раніше відрізняється якістю речей, на якому була побудована популярність бренду і завоювали всесвітнє визнання. Основна лінія Lacoste – це лінія одягу та аксесуарів для чоловіків і жінок в спортивному і casual-стилі. Lacoste належить швейцарської корпорації Maus Frères.

Бренд представлений на всіх п’яти континентах більш ніж в 100 країнах світу. Колекції Lacoste регулярно демонструються на Тижнях моди в Нью-Йорку.

проофіційний сайт http://www.lacoste.com/