Бренд Lee Cooper

313


Британський бренд Lee Cooper – один із самих пізнаваних у світі європейських джинсових брендів. Практична і зручна, продукція фабрики Купера швидко знайшла свого покупця. Світову популярність принесли бренду революційні для свого часу розробки.

Історія компанії почалася в 1908 році, коли підприємець Морріс Купер відкрив у Лондоні фабрику з виробництва одягу. Спочатку компанія називалася «MCooper Overallslimited». Вона спеціалізувалася на виробництві робочого одягу – в основному, комбінезонів, які були популярними в той час.

Але справжній вибух популярності бренд Lee Cooper пережив у 50-ті роки ! Ці роки стали епохою повсюдного молодіжного руху! І Рок – н – Рол і Джеймс Дін стали символами «джинсового моди», молодь та батьки вирішували одвічну проблему «батьків і дітей». Демографічний вибух призвів до небаченого попиту на джинси. Вперше денім набуває статус модної тканини, ставати «ідеальним для дому, саду та роботи».

Зараз джинсовий бренд Lee Cooper , який почав з виробництва робочих комбінезонів, співпрацює з відомими дизайнерами, акторами і музикантами, серед яких: Лу Дуаєн, Жан – Шарль де Кастельбажак, Ора Іто Пако Рабанн, Джайлз Дікон і багато інших. Категорії продуктів включають одяг, парфуми, взуття, головні убори, окуляри, валізи і нижню білизну.

Покупець Lee Cooper — контактний, урівноважений і спокійно ставиться до життя. Йому подобається добре скроєна, зносостійка одяг від надійного бренду, яку можна носити в усі сезони. Невід’ємною частиною їх персонального стилю є індивідуальність.

http://www.leecooper.com — офіційний сайт

Сьогодні цей бренд відрізняє повністю ліцензована діяльність в Європі, на Близькому Сході, в Індостані, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Центральній Америці. Продажі більш ніж в 100 країнах світу, більш ніж у 500 фірмових магазинах Lee Cooper