Бренд Lonsdale

446

Компанія Lonsdale — провідний бренд в Британії в сфері екіпіровки для спортивних єдиноборств та повсякденного одягу. У 1960 році Бернхард Харт заснував фірму Lonsdale Sports і відкрив перший магазин в Сохо, районі Лондона. Своєю назвою Lonsdale зобов’язаний британському спортсмену і за сумісництвом графу і боксеру, панові графу фон Лонсдейл, який у 80-их роках вніс великий внесок у розвиток илегализацию сучасного боксу.

Бернхард Харт отримав від родини графів дозвіл використовувати ім’я в якості марки для спортивного одягу, правда спочатку тільки в колах боксерської сцени.Багато імениті боксери, такі як Мухаммед Алі, Генрі Купер, Леннокс Левіс і Майк Тайсон носили одяг марки Lonsdale, не отримуючи грошей за рекламу. Зручне, практичне одяг одразу припала професійним боксерам за смаком.

Через певний час марка вийшла за межі спортивної сцени і стала користуватися популярністю в колах просунутої молоді та таких субкультур, як SKA, PUNK, New Wave і Gabbers. В даний час одяг цієї марки продається по всьому світу, користуючись незмінною популярністю. З 1993 року офіційним дистриб’ютором є фірма Пунч, яка має ліцензійними правами на продаж Lonsdale в Німеччині і державах Benelux.

Lonsdale збільшили свій світовий вплив в 90-х роках з новими магазинами в Європі та Австралії. Чудове поєднання спортивного дизайну, особливого стилю і якості піднесли бренд Lonsdale на вершину популярності.

На вулицях і в спортивних залах логотип Lonsdale із зображенням аристократичного лева, став один з найпопулярніших зображень. За кілька років Lonsdale зібрав під своїм ім’ям таких зірок кіно і сцени, як: Анджеліна Джолі, Оазис, Мадонна, Кайлі Миноук, наомі Кембел, Періс Хілтон і англійська футбольна суперзірка Вайн Руні.

Зараз продукція компанії відповідає найвищому світовому рівню, а також відрізняється особливим стилем і індивідуальністю. Поєднання боксерського спадщини, британської культури та історичного стилю робить Lonsdale брендом для справжніх чемпіонів на рингу і поза нього.

www.lonsdale.com – офіційний сайт