Бренд Magnum

361

У 1982 році, відомий виробник спортивного взуття Hi-Tec створила новий підрозділ Hi-Tec Magnum (нині самостійний бренд). Під цією торговою маркою вперше стали виробляти тактичні черевики з використанням розроблених технологій для спортивного взуття. Причиною створення окремого бренду, який став займатися взуттям для спеціалістів з безпеки», став запит від ФБР з пропозицією переробити трекінгові черевики Hi-Tec Sierra Lite hiking boot повноцінні тактичні черевики.

До цього моменту Hi-Tec Sports був особливо славний спортивної взуттям для гри в сквош. Кардинально все змінилося, коли перші кілька пар «Магнумів» були відправлені на випробування в ФБР. З тих пір вже ні в кого не викликає сумнівів, що найбільш легкі, комфортні і при цьому зносостійкі тактичні черевики так само як і найкраща форма розробляються і виготовляються під брендом Magnum.

Купити взуття Magnum можна тут!


Перша лінійка тактичних черевиків була представлена в 1983 році. 18 роками пізніше Magnum офіційно відокремився від батьківської компанії з метою максимально сконцентруватися на роботі в досить складному сегменті взуттєвої промисловості — виробництві спеціалізованої взуття для військових і поліцейських професіоналів, як повсякденного, так і призначеної для виконання спеціальних завдань в складних умовах.


Сьогодні взуттєвої бренд Magnum — це визнаний у всьому світі лідер у виробництві військової та поліцейської взуття і одягу, що забезпечує спеціалізованим взуттям, виконаної за передовими технологіями, професіоналів в області безпеки більш ніж в 80 країнах світу.

Як добрий солдат ніколи не спочиває на лаврах, так і Magnum постійно вдосконалює свою продукцію, впроваджує інноваційні рішення, створює нові моделі — робить усе, щоб запропонувати найкраще рішення в сегменті тактичних і військових черевиків. Впровадження нових технологій у виробництво взуття з метою поліпшити комфорт, зносостійкість, а також максимально адаптувати взуття вимогу цільового споживача — такими цілями керуються фахівці Magnum у своїй роботі.

Виробник випускає безліч моделей взуття, які підійдуть безлічі професій чи занять — треба тільки правильно вибрати свої «Магнуми». Модельний ряд «Магнумів» можна умовно розділити на 4 підгрупи: елітна, професійна, повсякденна і робоча обрв, особливо моделі з захищає від бруду покриттям ion-maskTM.

Безліч поліцейських, військовослужбовців, рятувальників та пожежних згодні з тим, що Magnum — це чудові військові і тактичні черевики. Гідно встигли оцінити «Магнуми» і страйкболісти, віддаючи перевагу для своїх занять простою і дешевою взуття легкість і комфорт, який надає цей бренд. Взуття Magnum – Це Комфорт, Надійність і Захист!

Офіційний сайт http://www.magnumboots.com