Бренд Merrell

271

Американський бренд Merrell спеціалізується на виробництві одягу і взуття для туризму та активного відпочинку і є одним з найбільш успішних і авторитетних брендів в цій області.

Коли-то, Ренді Меррелл зі штату Юта, власноруч виготовляв на замовлення ковбойські чоботи … Але в 1981 році прийшла ідея, яка змінила його життя – він почав виготовляти взуття для туризму «Hiking Boot». Кожна пара таких черевиків коштувала 500$, а виробництво займало 6 місяців. З 1983 – зручна і якісна взуття Ренді стала з успіхом реалізуватися в магазинах США. І всього за кілька років туристична взуття Merrell придбала величезну популярність у всіх куточках Сполучених Штатів.

Далі Merrell рухається в напрямку вдосконалення і представляє свої перші технологічні спортивні сандалі і впроваджує технологію захисту взуття від води – «Weather Tight Construction» Обсяги продажу досягають 300 000 пар у рік – цей факт став беззаперечним доказом визнання якості взуття Merrell.

Надалі бренд впроваджує ще кілька нових своїх розробок. Так наприклад, в кожній парі взуття Merrell використовується запатентована повітряна подушка (Air Cushion), яка забезпечує амортизацію і повертає енергію кожного наступного кроку. Також завдяки Air Cushion створюється чашоподібна форма п’яткової частини, що дозволяє п’яті перебувати чітко по центру, і стабілізує стопу в цілому. Air Cushion не являє собою міхур або капсулу, яка могла б луснути.

Запатентована Merrell технологія проміжної підошви Q-FORMTM створена спеціально для жіночих ніг і враховує особливості їх анатомічної будови. Q-FORMTM являє собою проміжну підошву з EVA з 3 областями різної щільності, які забезпечують послідовну амортизацію і стабільність при ходьбі від п’яти до носка. У деяких моделях використовуються технологічні утеплювачі Polartec® і ThinsulateTM, зносостійкі підошви Vibram®, характерні тільки для туристичного взуття.

Купити туристичні черевики Merrell можна тут!

На сьогоднішній день взуття Merell є однією з найвідоміших. Під брендом Merell випускається вже найрізноманітніша взуття для активного відпочинку і туризму, розрахована як на дорослих, так і дітей. Споживачам пропонується кілька серій взуття, кожна з яких володіє своїми унікальними характеристиками і унікальними дизайнерськими рішеннями.

Merrell виробляє взуття різних моделей і стилів, на всі випадки життя, на найрізноманітніші смаки. Тому серед покупців представники різних вікових і соціальних груп. Єдине, що їх об’єднує – це прагнення до комфорту. У 2007 р. Merrell вперше запустила лінію одягу. Вона, також як і взуття Merrell, була призначена для активного способу життя.

У Merrell є дві основні лінії: Continuum і Transit. Continuum – це спортивне взуття, яка призначена для занять велоспортом, бігом і екстремальним туризмом. Transit – це взуття для тих, хто понад усе цінує поєднання новітніх технологій, зручності та стильного дизайну. Вона призначена для міста і краще всього поєднується з одягом у стилі casual.

За свою історію Merrell отримувала безліч нагород. Однією з найбільш значущих з них була нагорода за кращий Outdoor бренд за версією журналу Footwear Plus, яку компанія отримувала цілих п’ять років поспіль.

Купити туристичні сандалі Merrell можна тут!

Merell успішний виробник фіксує показник продажів технологічної взуття різних категорій в 130 країнах світу. Майже 30-річний досвід у виробництві дає про себе знати і свідчить про високий рівень довіри до торгової марки Merrell.

Офіційний сайт — http://www.merrell.com/US