Бренд Mueller

294

Американський бренд Mueller — всесвітньо відомий виробник товарів для безпечного заняття спортом, захисту від травм, профілактики і реабілітації посттравматичних станів. Компанія Mueller була заснована в 1961 році Куртом Мюллером, який, як і його батько, був фармацевтом. Крім основної зайнятості в аптеці свого батька, Курт Мюллер серйозно захоплювався спортом.

Саме це хобі і особистий спортивний досвід наштовхнули його на думку про те, щоб розширити сімейний бізнес і спробувати створювати товари для спортивної медицини. Сьогодні це високоякісні бандажі, фіксатори, супорти і ортези. А так само кинезиологичные тейпи, спортивне харчування, медичні м’ячі і різні засоби для відновлення.

Купити бандажі та фіксатори Mueller можна тут!

«Наша мета — забезпечувати спортсменів по всьому світі якісною продукцією спортивної медицини. Ми знаємо ціну честі, доблесті й благородства. Ці поняття нерозривно пов’язані з тим як ми розвиваємо наш бізнес.»

Компанія постійно працює над розширенням асортименту і поліпшенням виробничих технологій. При розробці і реалізації виробів спортивної медицини в обов’язковому порядку враховуються фармацевтичні стандарти.

Більше 50 років безперервних зусиль у створенні і виробництві спортивного медичної екіпіровки знадобилося компанії №1 в Америці, щоб в кінцевому підсумку запустити Hg80®нову лінію виробів Mueller Mercury ™ — легких , зручних, з фігурними конструкціями, виробів, які виготовлені з сучасних антимікробних, дихаючих і виводять вологу матеріалів.

Пошук альтернативи до використання неопрену привів компанію до розробки тканини HydraCinn™, яка являє собою цілу систему з управління вологості і термоконтроля. Цей м’який, зручний, міцний і дихаючий матеріал для тривалого використання — найкраще, що представлено в продуктах Hg80®.

Крім того, компанії вдалося перевести на новий рівень якості виробництво кинезиологичных стрічок для тейпирования. Кинезиотейпы бренду Mueller мають у своєму складі революційну клейову основу, яка дозволяє стрічці рухатися разом з шкірою і м’язами. Така еластичність також дозволяє спростити процес тейпирования і збільшити ступінь компресії тейпируемой області. Водонепроникний і міцний тейп Mueller , може залишатися на тілі до 7 днів і активно підтримати ослаблені або хворі м’язи.

Сьогодні компанія Mueller відома у всьому світі. Використовуючи все нові технологічні досягнення, компанія пропонує товари для професійного спорту, постійно розширюючи свій асортимент. Mueller Sports Medicine, США – це перша компанія, що пропагує спортивну медицину.

Офіційний сайт бренду Mueller — www.muellersportsmed.com