Бренд Nevica

334

Британська компанія Nevica була заснована в 1978 році Підлогою Голдстейном. Спочатку основним напрямком її діяльності стала розробка та виготовлення спортивної екіпіровки для лижників. Компанія практично відразу ж стала одним з новаторів у галузі передових технологій , таких як водонепроникність, «дихаючі» тканини і так далі.

Підлогу Голдстейн — за 30 років, наступних років, проведених в безперервному проектуванні і виробництві гірськолижного обладнання, став одним з найвпливовіших фігур в гірськолижної індустрії.

Купити всі товари бренду Nevica можна тут!

Починаючи з 1980-х і 90-х років товари Nevica можна легко дізнатися по яскравому і зухвалого стилю. Це відбулося багато в чому завдяки активному використанню флуоресцентних матеріалів. У 1990-х роках компанія виступала незмінним спонсором лижної Олімпійської команди Великобританії. В екіпіровці Nevica відомий гірськолижник Грем Белл вже 8 разів ставав чемпіоном. Він і донині є незмінним послом бренду Nevica.

Але на міжнародному ринку компанія давно зарекомендувала себе не тільки як виробник лижного екіпірування, але і як виробник якісного взуття для спорту та активного відпочинку. Вона стала випускати спортивні кросівки, розроблені спеціально для людей, які захоплюються активним відпочинком і заняттям спортом на природі. Такі кросівки ідеально підходять для прогулянок і бігу в умовах пересіченій місцевості.

Лита підошва з високими різноспрямованими протекторами гарантує надійне зчеплення навіть з рихлим і слизьким грунтом. Накладка спереду додатково захистить пальці від випадкових зіткнень. Середній шар підошви забезпечить амортизацію і поглинання ударного навантаження при активному русі.

Кросівки виготовлені з міцного матеріали з традиційно англійською підходом до якості, що дає впевненість в їх тривалому терміні служби. Компанія Nevica має свої представництва по всьому світу в 32 країнах і виробляє 400 000 лижних костюмів на рік.

Товари компанії як і раніше відрізняє яскравий стиль і надійність, перевірена самими екстремальними умовами!

http://www.nevica.co.uk/ — офіційний сайт