Бренд New Balance

337

Американська компанія New Balance з’явилася в 1906 році, в Бостоні, і займалася виготовленням ортопедичного взуття і супінаторів. 1963 – «New Balance» перестає випускати супінатори і ортопедичне взуття для того, щоб зосередити свою увагу на стрімко зростаючих потребах атлетів у технологічній взуття. А ближче до 1970-тим вона вже спеціалізувалася на виготовленні спортивного взуття і сьогодні стала однією із провідних світових компаній з виробництва спортивних товарів.

1978 – «New Balance» випустив першу лінію одягу, щоб задовольнити технологічні потреби атлетів з голови до ніг. У цьому ж році «New Balance» дебютував з кросівками «NB W320» – першої біговій взуттям, розробленої спеціально для жінок по жіночій колодці.

Маючи такий чудовий попит, компанія «New Balance» відкриває свій перший міжнародний торговий офіс у Лондоні, а виробничі фабрики розміщує в Ірландії. Найважливіша частина виробництва чудовою взуття і одягу – це створення розмірів і повнот для максимальної зручності. Щоб забезпечити найкращу якість свого взуття і одягу, компанія фокусується на вдосконалення технологій і продукції в цілому. Більшу частину всього цього забезпечує місцеве виробництво в США, де бренд продовжує виготовляти взуття та одяг по всім стандартам, які отримувалися в протягом 100 років.

Придбати всі товари Бренду New Balance можна тут!

New Balance є одним з кращих в світі виробником бігових кросівок і входить в так звану «Велику Бігову П’ятірку» брендів спеціалізуються на бігових кросівках:

Бренд пропонує безліч різних категорій кросівок: від нейтральної амортизації Neutral Cushioning, стабільності Stabiblity та контролю рухів Motion Control, до максимальної м’якості при переході з п’яти на носок Cushioning.

В цілому бігова взуття New Balance виконує дві основні функції: зменшує силу удару при зіткненні ступні з твердою поверхнею і зупиняє надмірне прогинання ноги в щиколотці. Без урахування цих факторів, біг може призвести до травм і пошкоджень стопи.

Сьогодні New Balance– це родина, що об’єднує такі бренди, як New Balance, Dunham, PFFlyers, Aravon, Warrior і Brine. Ще з тих часів, коли New Balance виготовляла ортопедичні устілки для полісменів і офіціантів, компанія завжди була націлена на задоволення щоденних потреб людей у комфорті!

http://www.newbalance.com — сайт New Balance