Бренд No Fear

440

«Без страху» — так можна перефразувати ім’я цього бренду.

No Fear – американська фірма, створена в 1989 році Марком і Брайаном Симо, останній брав участь в автоперегонах Кубка NASCAR. Штаб-квартира знаходиться в Каліфорнії, США. Спеціалізується на випуску обладнання для мотокросів, їзди на снігоходах і квадроциклах.

Компанія представляє мотошлемы, мотозащиту, мотобрюки, мотокуртки, джерсі, мотоботи, мотоперчатки і мотоочки.

Бренду є, що запропонувати як початківцям мотолюбителям, так і досвідченим професіоналам мотокросу і ендуро. В цьому напрямку вони стали визнаними професіоналами.

Якщо Вам подобається відчувати неймовірні відчуття від екстриму, якщо Вам необхідний адреналін, якщо Ви любите спорт і просто віддаєте перевагу вести активний спосіб життя – цей бренд для Вас.

 

Крім того бренд випускає повсякденний одяг, яка має свій яскраво виражений стиль. Одяг No Fear яскрава, помітна має чіткий відтінок поєднання мілітарі, брутальності і вуличної моди.

Футболки цього бренду були дуже популярні в середині 1990-х. Сорочки оформлені екзистенційними закликами або цитатами, які рекламують переваги екстремальних видів спорту. Загальні теми включені відсутність страх смерті, відсутність ліні, презирство до терпким соціальним нормам і законам.

Позиціонується як Бренд одягу для молоді та активного відпочинку. Деякі моделі верхнього одягу йдуть з вбудованим навушниками, заховані усередині і дозволяють слухати музику на ходу.

www.nofear.com — офіційний сайт