Бренд Ocean Pacifiс

294

Ocean Pacific є американською компанією, головний офіс якої знаходиться в місті Ірвін, штат Каліфорнія, США. Вона виробляє насамперед товари для серфінгу, одяг, купальники, взуття та аксесуари.

Історія Ocean Pacific починається в кінці 60-х років минулого сторіччя. Компанію Ocean Pacific заснував Джон Сміт у 1960 році. Спочатку це була невелика фірма, спрямована на виробництво дощок для серфінгу. Сміт сам розробив оригінальну торгову марку і створив унікальний дизайн для своїх дощок для серфінгу, які сам і продавав у своєму магазині.

Надалі фірма кілька разів міняла власників, кожен з яких реалізовував нові ідеї З 1972 року, Ocean Pacific, завдяки дизайнеру Джиму Дженксону, який створив нову лінію одягу для серферів, стала першою компанією, яка успішно перетворила активний спосіб життя і любов серфінгу в модний бренд . Компанія вдалося домогтися злиття спорту, музики, мистецтва і пляжної культури в єдине ціле!

Переживши фінансові труднощі в 90-х роках, в 2008 року, щоб відсвяткувати свій 35-річний ювілей, компанія запустила рекламну кампанію за участю знаменитостей. З тих пір бренд щороку приваблює до своїх рекламних кампаній відомих співаків, акторів, шоуменів, модельєрів або супермоделей.

Основний цільової аудиторії бренду Ocean Pacific є підлітки та молодь, яким компанія пропонує зухвалий, яскравий , життєрадісний і розкутий стиль, в якому витримана вся продукція бренду від купальників, одягу і взуття до аксесуарів для пляжу як для чоловіків, так і жінок.

В даний час Ocean Pacific є відомим модним брендом, під яким випускається стильна спортивна одяг, спортивні снаряди, різні аксесуари і туалетна вода

http://www.op.com/ — офіційний сайт