Бренд ODLO

285

У 1946 році Норвезький Бренд ODLO розпочався у з фабрики по виробництву простого спідньої білизни. Але вже у 1947 році переорієнтовується на випуск спеціального одягу та білизни для спортсменів. Це було пов’язано з тим, що фабрикою став керувати Odd Road-молодший, який був завзятим спортсменом-ковзанярем. Він же і став першим прорайдером, рекламировавшим продукцію своєї фірми. Компанія почала виробляти навчальні колготки для катання на ковзанах спортсменів, які захищали б їх від холоду. З тих пір можна сміливо сказати, що «коником» бренду стало — термобілизна для лижників та ковзанярів!

Купити термобелье ODLO можна тут!

У 1963 році ODLO представив ринку перший революційний функціональний синтетичний матеріал Helanca fibre, що використовувався в термобілизні. Вже в 1964 році цю інновацію почала використовувати Національна Олімпійська Збірна Норвегії. А 1972 році на зимових Олімпійських іграх у Саппоро вже понад 20 національних збірних обрали для використання термобілизна ODLO. Ковзанярі надихнули виробника на удосконалення, оскільки бавовняна білизна не виправдовувало себе навіть при температурі до -20 градусів Цельсія. Тому через рік було створено перше повністю синтетичне термобілизна ODLO TERMIC .

У 1986 році компанія побачила майбутнє ODLO не в спеціалізації, а у глобалізації і вирішила розширювати свої можливості. І перенесла свою штаб-квартиру до Швейцарії, поступово почавши створення дочірніх підприємств, як у Європі, так і в США, на яких працювали 370 високо мотивованих службовців.

Незабаром була запущена Athletic Clothing System, заснована на трехслойном матеріалі. Перший шар відповідав за влагоотведение, другий за тепло, третій — зовнішній — захищав від вітру. Компанія також почала виробляти колекції для бігу і туризму, концентруючись на тому, щоб забезпечити спортсменам повний комфорт!

Нове тисячоліття компанія ODLO почала з прориву на ринку, випустивши серію Effect by ODLO, виготовлену з матеріалу, що перешкоджає появі запаху поту завдяки іонам срібла. Переконання, що синтетичне термобілизна набуває неприємний запах швидше натурального, було спростовано.

У 2004 році компанія однією з перших відчула поява нового спортивного тренда, відгукнувшись на нього колекцією Nordic Walking Collection. І ще одна інновація з’явилася через рік — футболка „just one» представляє собою функціональну літній одяг, підтримує оптимальну температуру тіла на літній спеці.

Всі інвестиції в розвиток нових технологій повністю окупилися завдяки ще однієї нової технології — Cubic, яка представляла собою кубічну структуру плетіння волокон, які підтримували оптимальньный клімат для людини під час занять спортом.

У 2008 році компанія представила ринку серію термобілизни EVOLUTION, призначену для самих вимогливих покупців. Крім кліматичних характеристик, це білизна чудово облягає фігуру атлетів, роблячи заняття спортом ще більш привабливими.

Купити всі товари Бренду ODLO можна тут!

На сьогоднішній день ODLO випускає 550 найменувань товарів для кожного сезону. Таким чином, це термобілизну можна назвати універсальним, оскільки кожен спортсмен, будь то любитель або професіонал, зможе правильно підібрати термобілизна та інший одяг бренду для використання в будь-яких температурних і інших умовах.

Компанія завжди діє згідно своїм принципом – « БУДЬ НА КРОК ПОПЕРЕДУ!»

Офіційний сайт : http://www.odlo.com/en/