Бренд Oneill

342

O’neill (о’нілл) – американська марка спортивного одягу, взуття та аксесуарів для екстремальних видів спорту: сноубордингу, серфінгу, кайтсерфінгу та інших екстремальних видів спорту. Але Американський підприємець Джек о’нілл відомий не тільки як засновник бренду ONeill.

У всьому світі він відомий як винахідник гідрокостюма для серфінгу. Джек завжди любив цей вид спорту. Як і інші серфери минулого століття, він постійно стикався з проблемою сильного холоду. На початку 50-х років Джеку прийшла в голову ідея створити спеціальний костюм, який би зберігав тепло.

На початку 50-х він представив свій винахід – перший в світі гідрокостюм для серфінгістів. Представлена ним модель була зшита з вінілу. В ній не можна було відчувати себе цілком комфортно, зате вона досить добре утримувала тепло і дозволяла серферам проводити тривалі тренування в холодній воді. У 1952 році він зняв гараж неподалік від пляжу і відкрив у ньому свій перший магазин. Там він почав торгувати своїми гідрокостюмами, які до цього часу виробили справжню революцію в світі екстремального водного спорту.

Сьогодні американська компанія o’neill займає лідируючі позиції на ринку виробників одягу і взуття для занять екстремальними видами спорту. Спеціалізацією бренду є не тільки виробництво одягу для занять серфінгом, але також і розробка костюмів для занять сноубордом, вейкбордом, кайтсерфінгом. Також у величезному асортименті продукції компанії представлений одяг в міському стилі, сумки, дошки для серфінгу, аксесуари і високоякісне взуття.

Купити всі товари o’neill можна тут!

У компанії є кілька основних ліній: International Series, Explore Series, Freedom Series, Launch Series:

• International Series – лінія одягу, де головна увага приділяється функціональності і практичності. По дизайну одяг лінії можна віднести до мінімалізму – в ній практично немає декоративних деталей і прикрас. Одяг виготовляється за допомогою безшовною технологією із спеціального тришарового матеріалу.
• Explore Series – лінія одягу, створена за принципом «м’якої захисту». На перше місце розробники цієї лінії ставлять комфорт і зручність. Одяг також зшита з тришарового матеріалу.
• Freedom Series – лінія одягу, найбільше адаптована для умов вуличної моди. Яскрава, з кольоровими принтами і візерунками, — вона підходить для тих, хто не боїться привернути до себе увагу.
• Launch Series – красива і найбільш функціональна лінія. Її характеризує традиційний дизайн і оптимальний для спортсменів крій.

Купити всі товари o’neill можна тут!

У компанії o’neill відчувається ідеальний баланс між практичністю, стилем, якістю і довговічністю . Бренд користується популярністю не тільки в США, але і в Європі і Азії. Основний європейський офіс знаходиться в Голландії. У всьому світі торгову марку представляють близько сімдесяти дистриб’юторів.

Офіційний сайт: http://www.oneill.ru/company