Бренд Pierre Cardin

400

«Я займаюся дизайном одягу на кожен день. Для мене це як наркотик. Обожнюю моду», — П’єр Карден

Pierre Cardin – ці два слова змушують битися сильніше серця справжніх знавців і цінителів моди. У свій час, ця знаменита французька марка змінила світ моди і світ сірих буднів. Вона буквально потрясла своїми колекціями всю модну індустрію.

П’єр Карден народився в 1922-му році в Італії, в Сан-Б’яджо-ді-Каллальта. А вже в 25 років в 1947 році молодий дизайнер починає працювати в знаменитому французькому Будинку Christian Dior. Але вже через три роки, у 1950 році він відкриває свій салон і називає його Pierre Cardin.

Незабаром Модний Будинок Pierre Cardin представляє громадськості свою першу колекцію в Парижі. Ця подія перевернула уявлення про високу моду. Знамениті сукні-кулі приносять Pierre Cardin світовий успіх.

Дизайнер починає займатися моделями і для чоловіків. Серед його переваг — абстрактна одяг і геометричні візерунки. Модельєр вважав, що практичне зручність носіння одягу — далеко не перша умова, яку повинен виконати хороший модельєр.

Відомо, що радянська балерина Майя Плісецька була музою Кардена!

У 1960-му році він перший серед модельєрів –кутюр’є (haute couture) створив чоловічу колекцію, звівши чоловічу моду найвищий ранг. Бренду Pierre Cardin належить понад 500 патентів, наприклад, на винахід кольорових панчіх, міні-сарафанів, кулькових ручок, краваток запам’ятовуються краваток і сорочок в квіточку.

Він був одним з перших кутюр’є, зацікавився дитячим одягом і одягом з деніму, аксесуарами, наручним годинником та парфумерією. Але багато хто вважає головною заслугою Кардена те, що він вивів моду із залів високої моди на вулицю і зробив її доступною для всіх!

Зараз імперія Кардена охоплює не тільки безліч магазинів модного одягу по всьому світу, — їй також належить мережа ресторанів Maxim, парфумерні бутіки, готелі, заклади культури. Йому належить колишній маєток маркіза де Сада Chateau Lacoste в Любероне.

Офіційний сайт: www.pierrecardin.com

За даними 2005-го року П’єр Карден займає 59-е місце в списку найбагатших бізнесменів Франції. Він удостоївся безлічі нагород і є почесним представником Юнеско!