Бренд Prince

314

Історія американського бренду Prince почалася з того, що в 1970 у своєму власному гаражі інженер Боб Макклур виготовив з допомогою підручних засобів тенісну гармату – Little Prince. Компанія Prince, названа на честь міста Прінстон, штат Нью-Джерсі, де народився Боб Макклур.

Фірма Prince є лідером у виробництві та інноваціях тенісного інвентарю, хоча починала вона як маленька фірма з виробництва тенісних гармат. Зараз ракетки Prince прославилися своїми революційними інноваціями, такими як збільшена площа струнної поверхні «Oversize» і подовження ракетки «Longbody». Нове покоління професійних ракеток Prince – це ідеальна ракетка для любителів і напівпрофесіоналів, потребують маневреність і контроль м’яча від ракетки. Багато лідерів світової тенісної еліти вибрали в якості свого інструменту ракетку Prince.

Крім тенісних ракеток, Prince є виробником високоякісної одягу та взуття, так що прихильники цієї марки можуть бути екіпіровані практично «з голови до ніг»!

Кросівки для тенісу легкі і швидкі, для стрімких перемог на корті. Відмінна амортизація, зносостійка підошва і чудова фіксація стопи роблять їх незамінними для швидких різнобічних рухів під час гри. Кросівки володіють хорошою повітропроникністю. Протектор взуття забезпечує надійне зчеплення на будь-яких поверхнях.

2008 – Prince вводить нову лінію одягу Aero Tech. Prince випустив нову колекцію одягу Aero Tech. Цей одяг має спеціальну тканину і конструкцію для забезпечення відмінної динаміки максимального комфорту при грі, всебічного захисту і чудовою вентиляції. Цей одяг допомагає гравцям показувати свою кращу гру на корті.

Prince є активним учасником тенісного ринку, спонсоруючи велика кількість професійних та аматорських змагань.

Величезна увага приділяється дитячому професійного тенісу, прикладом тому є спонсорство всесвітньо відомої академії Ніка Болетьери.

офіційний сайт www.princetennis.com